| Szukaj |
Zagrożenie!

Przeciwnicy 5G przy pomocy szlifierki kątowej próbowali "wyciąć" nadajnik. Akcję transmitowano w internecie przez sieć komórkową

W sieci roi się od osób, grup i stowarzyszeń, które podejrzewają w różnych dziedzinach spisek. Przykładem mogą być zwolennicy teorii „chemtrails”, płaskiej Ziemi, a w ostatnich miesiącach coraz więcej osób skupia się w grupach protestujących przeciwko 5G, czyli technologii mającej zastąpić istniejącą sieć 4G.

Przecięta konstrukcja masztu telefonii komórkowej w Krakowie. Foto: YouTube Studio Polaków 

Wycinanie masztów 5G nielegalna akcja

Do tych grup nie docierają żadne argumenty, fakty i badania naukowe. Zafiksowani w swoich przekonaniach zaczynają przechodzić do czynów. Przykładem może być zdarzenie z Krakowa. Trudno w to uwierzyć, ale 4 października aktywiści sprzeciwiający się 5G, przeprowadzili akcję, podczas której przy pomocy szlifierki kątowej próbowali zniszczyć elementy infrastruktury operatora komórkowego. Na prywatnym profilu odnajdziemy wypowiedź jednego z uczestników - Sławomira D. - który zachęcał do „wycinania masztów, jako technologii szkodzącej zdrowiu”.

Co ciekawe, akcja była nadawana na żywo przez sieć komórkową. To naprawdę zabawne, że przeciwnicy rozwoju sieci komórkowych, wiedzieli, że przychylny im kanał Studio Polaków korzysta w czasie tej transmisji z LTE, ale mimo to, dalej robili zamieszanie i promowanie swojej inicjatywy.

Akcja została szybko przerwana przez policjantów. Odniósł się do niej na TT Witold Tomaszewski z sieci Play.

Przypominamy, że została opracowana „Biała Księga”, która obala różne mity na temat 5G. Zachęcamy do przeczytania, aby mieć argumenty w polemice z przeciwnikami.

Komentarze
maks

To trzeba ich teraz pociągnąć do odpowiedzialności, żeby takie głupie pomysły nie przychodziły im już do głowy. Ludzie czekają z niecierpliwością na 5G a tu znajdzie się grupka osób bez pojęcia, które chcą to zniszczyć.

07 październik 2019 - 13:40
Odpowiedz
Wyślij komentarz