| |
Zagrożenie!

Pogoda na Podkarpaciu

Pogoda dla Podkarpacia

Czwartek 2 lutego

W czwartek zachmurzenie duże i całkowite. W trakcie dnia okresami możliwe opady deszczu, śniegu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna, od 1, do 3 st. C. Wiatr umiarkowany, po południu okresami silny, z zachodu i północnego zachodu. Ciśnienie pod wieczór zacznie rosnąć.

Noc 2/3 lutego

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami możliwe okresami opady śniegu, początkowo lokalnie również deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna, od -4, do -1 st. C. Wiatr umiarkowany i słaby, z zachodu i północnego zachodu.

Piątek 3 lutego

W piątek przed południem zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami do umiarkowanego, a po południu ponownie zachmurzenie w całym regionie wzrośnie do całkowitego. Z upływem popołudnia, zwłaszcza późnym popołudniem i pod wieczór z zachodu wkroczy strefa frontowa ze śnieżycą. Opady miejscami mogą mieć umiarkowane i dość intensywne natężenie. Lokalnie wieczorem przejściowo może wystąpić również śnieg z deszczem. Temperatura maksymalna, od -2, do 2 st. C. Wiatr słaby u umiarkowany, w rejonie opadów okresami silniejszy, z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie spadać.

Bieżące pomiary meteorologiczne on-line (drugi serwis) ze stacji w Rzeszowie

Bieżący pomiar on-line jakości powietrza w Rzeszowie