| |
Zagrożenie!
Pogoda na 21 września 2021. Miejscami przelotny deszcz i przejaśnienia. Temperatura nadal poniżej normy

Pogoda na 21 września 2021. Miejscami przelotny deszcz i przejaśnienia. Temperatura nadal poniżej normy

Pogoda na wtorek 21 września 2021, nadal będzie przynosić chłodną jesień. Na ogół zapowiada się dzień z zachmurzeniem umiarkowanym i dużym, początkowo z rozpogodzeniami, zwłaszcza w centrum Polski. Dziś w ciągu dnia słaby przelotny deszcz pojawi się tylko lokalnie, głównie w zachodniej połowie kraju. Większa strefa opadów przemieszczająca się z północnego zachodu na południe Polski jest prognozowana w nocy 21/22 września. Wówczas w Tatrach są spodziewane opady śniegu. Polska znajduje się dziś na skaju wyżu Kerstin znad Atlantyku, pod wieczór do kraju zbliży się z zachodu strefa frontu okluzji. Na mapie poniżej prognozowana sytuacja baryczna o godzinie 14:00. Zapraszamy na prognozę pogody.

Pogoda na wtorek 21 września 2021, prognoza pogody, nadal chłodno

Pogoda na dziś, wtorek 21 września 2021

We wtorek zachmurzenie będzie umiarkowane lub duże, początkowo miejscami małe z rozpogodzeniami, głównie w centrum kraju. Z upływem dnia słaby przelotny deszcz pojawi się tylko lokalnie, głównie w zachodniej połowie Polski. Na mapie prognozowany zasięg opadów, do godziny 15:00.

Pogoda 21 września 2021, szczegółowa prognoza pogody dla Polski

W nocy 21/22 września opady deszczu obejmą znaczny obszar Polski. W Tatrach śnieg

Większa strefa opadów nasunie się z północnego zachodu w nocy 21/22.09. Wówczas deszcz będzie się przemieszczał w głąb Polski na południe. W Tatrach pojawią się wtedy opady śniegu. W środę 22 września przed południem, może być biało w polskich górach. Na poniższej mapie pogodowej, widzimy prognozowany zasięg opadów rozciągających się od Pomorza Zachodniego po południowe dzielnice Polski, do godziny 02:00, 22 września.

Pogoda noc 21/22 września 2021. Prognoza opadów deszczu w Polsce, w Tatrach spadnie śnieg

Temperatura we wtorek w Polsce nadal poniżej normy

To nadal będzie chłodny dzień. Spodziewamy się maksymalnie, od 8-10 st. C. na Podlasiu i krańcach wschodnich Lubelszczyzny, do 11-16 st. C. na pozostałym obszarze kraju. Chłodniej w rejonach podgórskich.

Pogoda 21 września 2021, prognoza temperatura w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, silniejszy w górach i na wschodzie Polski

Wiatr słaby i umiarkowany, na wschodzie kraju i wysoko w górach, zwłaszcza w Bieszczadach okresami silniejszy, północno zachodni i zachodni. Poniżej prognozowane maksymalne porywy wiatru, jakie mogą wystąpić w Polsce we wtorek 21 września.

Pogoda 21 września 2021, prognoza wiatru w Polsce

Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Lublinie wyniesie 1023 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!