| |
Zagrożenie!
Pogoda na 13 lutego 2022. Ustępujący wyż nad Polską. Silny wiatr w rejonach podgórskich

Pogoda na 13 lutego 2022. Ustępujący wyż nad Polską. Silny wiatr w rejonach podgórskich

Przed nami bardzo ładny dzień zachęcający do aktywności fizycznej na świeżym powietrzu, ustępujący wyż zapewni nam stabilną aurę - zapowiada pogoda w niedzielę 13 lutego 2022. Spodziewamy się słonecznego dnia z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, aczkolwiek w rejonach podgórskich miejscami okresami silniej powieje wiatr. Zapraszamy na prognozę pogody.

Prognozowane maksymalne porywy wiatru w Polsce, niedziela 13.02

Pogoda na niedzielę 13 lutego 2022, słonecznie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, bez opadów, silny wiatr na południu Polski

Pogoda na dziś, niedziela 13 lutego 2022

Polska pozostanie dziś na skraju ustępującego wyżu Ingo z centrum nad południową Ukrainą. Nad krajem będzie zalegać czyste powietrze arktyczne.

Prognoza układu barycznego nad Europą o godzinie 13:00

Pogoda 13 lutego 2022, ustępujący wyż w Polsce, silny wiatr na południu w rejonach podgórskich

W niedzielę pogodnie i bez opadów

To będzie pogodny dzień. Spodziewamy się słonecznej pogody z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem, zwłaszcza w ciągu dnia na północy kraju. Nigdzie nie będzie padać.

Prognoza zachmurzenia w Polsce o godzinie 16:00, 13 lutego 2022

Pogoda 13 lutego 2022, zachmurzenie w Polsce

Po mroźnej nocy temperatura wzrośnie do wiosennego poziomu

Zgodnie z prognozami miniona noc przyniosła dwucyfrowy mróz na południu Polski. Przykładem może być Poronin, gdzie temperatura o poranku spadła poniżej -15 st. C., a na Biegunie Zimna Kotliny Orawsko Nowotarskiej zanotowano aż -19,6 st. C. W ciągu dnia spodziewamy się wzrostu temperatur. Na termometrach zanotujemy maksymalnie, od 3, do około 7, lokalnie 8 st. C. na południu w rejonie oddziaływania cieplejszego wiatru fenowego. Chłodniej będzie lokalnie w rejonach podgórskich.

Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 13:00, 13 lutego 2022

Pogoda 13 lutego 2022, temperatura w Polsce

Silny wiatr w rejonach podgórskich. Ciśnienie spada

Wiatr będzie słaby i umiarkowany, miejscami na południu w rejonach podgórskich i górskich okresami dość silny, porywisty, południowy i południowo zachodni, w porywach do 60-70 km/h, lokalnie silniejszy. Ciśnienie spada, w południe w Gdańsku wyniesie 1018 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!