| |
Zagrożenie!
Marian Dziędziel w kampanii antysmogowej „Nie truj sąsiada”

Marian Dziędziel w kampanii antysmogowej „Nie truj sąsiada”

W ostatnich latach problem smogu wreszcie dostrzeżono w mediach. Mimo, że nie jest zjawiskiem nowym, to dopiero teraz w Polsce, zarówno politycy, jak i organizacje ekologiczne wspólnie wypracowują plan działania w celu jego ograniczenia i poprawienia jakości powietrza.

Jednym z projektów jest również kolejna odsłona akcji „Nie truj sąsiada”. Jej inicjatorami są Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego oraz portal Planergia.pl. W najnowszym spocie, przygotowanym przez Exa Studio, główną rolę zagrał Marian Dziędziel.

Nie truj sąsiada

Akcja „Nie truj sąsiada” ma przełamywać ciche przyzwolenie społeczne i brak wyraźnego sprzeciwu wobec takich praktyk, jak ogrzewanie domów najgorszym jakościowo paliwem czy śmieciami. Przyczyniają się one bowiem w dużym stopniu do powstawania smogu. Najnowsza, trzecia edycja akcji z udziałem Mariana Dziędziela punktuje szkodliwe nawyki. Popularny aktor w dwuminutowej etiudzie został przedstawiony jako zbrodniarz, którego zatrzymuje policja.

Film utrzymano w stylistyce kryminalnej zagadki. Co ciekawe, „przestępcę” wskazuje służbom żona bohatera! W filmie wystąpili również muzycy z zespołu Tabu. W poprzednich edycjach akcji wzięli udział aktor Franciszek Pieczka i youtuber Rezi.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!