| |
Zagrożenie!
Sprzedają pył gumowy-granulat z opon jako opał!

Sprzedają pył gumowy-granulat z opon jako opał!

O jakość powietrza powinniśmy dbać wszyscy, ale są sytuacje, gdy dosłownie brakuje słów… O to na jednym z portali (OLX) można znaleźć ogłoszenie, a w nim ofertę sprzedaży „pyłu gumowego-granulatu z opon osobowych”.

Pył granulat opony

Sprzedawca zachwala gumę, jako „bogatą w kaloryczność”. Towar jest czysty i „bez wtrąceń” – zapewnia. W ogłoszeniu znajdziemy również certyfikat z badań laboratoryjnych, który potwierdza wilgotność i kaloryczność tego „opału”.

Dodajmy, że pył gumowy stosuje się faktycznie w przemyśle, ale nikt poważny nie przedstawia takiej oferty na tego typu portalu ogłoszeniowym, gdzie zazwyczaj odbiorcami są klienci indywidualni!

Ogłoszenie prowadzi do firmy z Bielska-Białej. “Profil Spółki obejmuje prowadzenie działalności w zakresie gospodarowania odpadami jakimi są m.in. zużyte opony i wszelkie odpady gumowe. Prowadzimy zbiórkę odpadów, wytwarzając paliwo alternatywne wykorzystywane w wielu dziedzinach gospodarki, a także oferujemy usługi recyklingu i odzysku zużytych opon, odpadów gumowych i innych odpadów” – czytamy w opisie działalności.


Komentarze
Mietek

O w mordę i to dosłownie :(

18 luty 2018 - 07:10
Odpowiedz
Olga

Tym powinna się zająć prokuratura

18 luty 2018 - 10:39
Odpowiedz