| |
Zagrożenie!
Pogoda na święta. Wigilia i Boże Narodzenie z niższą temperaturą, ale bez śniegu. Zimowo w górach

Pogoda na święta. Wigilia i Boże Narodzenie z niższą temperaturą, ale bez śniegu. Zimowo w górach

Przed nami Wigilia i Boże Narodzenie. Pogoda po raz kolejny nie przyniesie wymarzonych białych i mroźnych świąt na nizinach. Nasza wcześniejsza prognoza pogody zapowiadająca taki trend sprawdzi się ponownie.

Prognozowana anomalia temperatury w najbliższych 3 dniach. Wysokie temperatury przesunęły się na wschód

Pogoda na święta Wigilia Boże Narodzenie

Pogoda 24 grudnia Wigilia

Prognozowana temperatura

Pogoda na święta temperatura

We wtorek we wschodniej połowie kraju, szczególnie w województwach wschodnich będzie pochmurno z opadami deszczu, miejscami przejściowo deszczu ze śniegiem, a rejonach podgórskich i górskich śniegu. Nadal najmocniej, będzie padać na Podkarpaciu, częściowo na Lubelszczyźnie, a także na wschodzie Małopolski i Podlasia. Dopiero wieczorem lub w nocy na środę 24/25.12 opady na wschodzie kraju będą zanikać. Na pozostałym obszarze kraju popada tylko miejscami, a zachmurzenie będzie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna, od -2/+2 st. C. w rejonach podgórskich, do 4/7 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda 25 grudnia Boże Narodzenie

Prognozowana temperatura

Pogoda na święta Boże Narodzenie

W środę zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Słaby deszcz popada tylko miejscami i przelotnie. Lokalnie w rejonach podgórskich niewykluczony deszcz ze śniegiem i śnieg. Temperatura maksymalna, od -1/+2 st. C. w rejonach podgórskich, do 3/7 st. C. na pozostałym obszarze kraju (najwyższa nad morzem).

Pogoda 26 grudnia drugi dzień świąt Bożego Narodzenia

Prognozowana temperatura

Pogoda święta Boże Narodzenie

W czwartek zachmurzenie duże, miejscami z przejaśnieniami do zachmurzenia umiarkowanego. Gdzieniegdzie możliwe przelotne opady deszczu, deszczu ze śniegiem lub krupy śnieżnej, a w rejonach podgórskich śniegu. Temperatura maksymalna, od 3, do 6 st. C. (chłodniej tylko w rejonach podgórskich).

DobraPogoda24


Komentarze
Andrzej

Z tym Danzig na mapie to jakiś żart? Jeśli tak to słaby.

23 grudzień 2019 - 10:05
Odpowiedz
DobraPogoda24

Problem wynika z tego, że Polska nie należy do ECMWF, dlatego nie dysponujemy danymi z tego najlepszego modelu globalnego. Z tego powodu musimy opierać się o zagraniczne serwisy, a tam nazwy miast nie są spolszczone ;)

23 grudzień 2019 - 10:10
Odpowiedz
Andrzej

Rozumiem to, do tej pory im żal ziemi które odebrano im po wojnie. Zresztą Warszawa też jakoś dziwnie.... Pozdrawiam. Liczę na waszą serwis bo można tu ciekawych rzeczy się dowiedzieć. Acha jak co to proszę tylko o prognozy wiosenne podczas zimy( nienawidzę zimna i Zimy) Jeśli opady to tylko deszczu (obejdzie się bez łopatowania 😉)

23 grudzień 2019 - 12:58
Odpowiedz