| |
Zagrożenie!
Piekielna fala upałów z temperaturą 40 stopni przesunie się na wschód. Upał coraz bliżej Polski

Piekielna fala upałów z temperaturą 40 stopni przesunie się na wschód. Upał coraz bliżej Polski

Słoneczne i piekielnie gorące lato z falą upałów, będzie się przesuwać z najwyższymi temperaturami w kolejnych dniach lipca na wschód i południowy wschód Europy. Temperatura maksymalna osiągająca 31-41 st. C., będzie szczególnie możliwa, od Hiszpanii przez Włochy, Bałkany po europejską część Turcji. Upał w tym czasie wycofa się z Anglii i Francji, ale ponownie pojawi się w Polsce, zwłaszcza między 25-27 lipca 2021. Niestety zacznie rosnąć miejscami ryzyko silnych burz i nawałnic. Aktualnie jednym z najgorętszych krajów w Europie jest Hiszpania, gdzie temperatura miejscami przekracza 40,1 st. C! Taką wartość zanotowano m.in. w miejscowości Talavera De La Reina.

Piekielna fala upałów w Europie, będzie się przesuwać na wschód i południowy wschód Europy. Prognozowana temperatura maksymalna, jaka zostanie zanotowana między 23 lipca - 1 sierpnia 2021. Miejscami prognoza modelu GFS jest zaniżona o kilka stopni

Pogoda, piekielna fala upałów w Europie przesunie się na wschód, kiedy upał dotrze do Polski, prognoza temperatury, od 23 lipca, do 3 sierpnia 2021

Główna fala piekielnego upału w kolejnych dniach przesunie się nad Włochy, a później nad Bałkany, gdzie bardzo upalnie zrobi się pod koniec lipca 2021.

Letnia, gorąca i upalna pogoda w Europie, od Wielkiej Brytanii, przez Francję, Hiszpanię, Włochy, Bułgarię, Grecję po Cypr i Turcję. Zachmurzenie o godzinie 18:40, 22 lipca 2021

Pogoda, gdzie jest upał i słońce w Europie, prognozowana fala upałów, prognoza temperatury, od 23 lipca, do 1 sieprnia 2021

Fala upałów w Europie. Prognozowana temperatura, 26 lipca 2021

Pogoda, kiedy fala upałów wróci do Polski, prognoza temperatury 26 lipca 2021, gdzie najcieplej w Europie

Na obszarze od Rumunii i Węgier przez Bułgarię po Grecję i inne kraje bałkańskie po zachodnie dzielnice Turcji, temperatura przed końcem lipca może osiągać miejscami 35-41 st. C! Oczywiście mówimy o prognozowanej temperaturze w cieniu, bo w słońcu, będzie istne piekło.

Upał w Polsce i Europie. Prognozowana anomalia temperatury, 26 lipca 2021

Pogoda, upał w Polsce i Europie, kiedy na termometrach 30 stopni i więcej

Po wycofaniu się upału z Anglii, Francji i przejściowo Hiszpanii, bardzo gorąco i upalnie zapowiadają się ostatnie dni lipca na Bałkanach. W basenie Morza Śródziemnego i Czarnego, będzie panować istnie letnia, wakacyjna pogoda ze słońcem i piekielnym żarem z nieba.

Piekielny upał na wschodzie i południowym wschodzie Europy. Prognozowana temperatura, 27 lipca 2021

Pogoda, upał blisko Polski, w Europie na termometrach 40 stopni, prognoza temperatury 27 lipca 2021

Turyści, w tym z Polski, będą się musieli chronić przed upałem, aby nie narazić się na udar cieplny.

Piekielny upał, od Ukrainy przez Węgry, Bałkany po Włochy. Prognozowana temperatura, 28 lipca 2021

Pogoda, ogromny piekielny upał w Europie na Bałknach, prognoza temperatury 28 lipca 2021

W Polsce po kilku dniach miejscami z upałem, ale bez ekstremalnych wartości, temperatura przed końcem lipca ponownie spadnie, ale nadal będzie ciepło i miejscami gorąco, bo temperatura przeważnie będzie rosnąć do 23-29 st. C.

Ogromny upał na południowym wschodzie Europy. Prognozowana temperatura, 29 lipca 2021

Pogoda, potężny koszmarny upał w Europie, prognozowana temperatura 29 lipca 2021, czy upał będzie w Polsce

Na zdecydowany powrót upału na dłużej do Polski, z prawdziwą falą upałów możemy liczyć w sierpniu, ale o tym więcej, będziemy informować w kolejnych naszych prognozach.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!