| |
Zagrożenie!
Pogoda na wtorek 4 sierpnia 2020. Front atmosferyczny z niżem nad Polską, miejscami intensywne opady deszczu i niewykluczone lokalne burze

Pogoda na wtorek 4 sierpnia 2020. Front atmosferyczny z niżem nad Polską, miejscami intensywne opady deszczu i niewykluczone lokalne burze

We wtorek 04.08 nad Polską nadal będzie zalegał front atmosferyczny rozciągający się od Podlasia po Małopolskę i Górny Śląsk. Na froncie pojawi się niewielki niż. Przed frontem na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie będzie jeszcze zalegać ciepła masa powietrza, a za frontem na północy i północnym zachodzie kraju napłynie chłodniejsza masa powietrza znad Morza Północnego. Pogoda na wtorek 4 sierpnia 2020 dla Polski przewiduje opady deszczu i niewykluczone lokalne burze, zwłaszcza od Warmii, Mazur i Podlasia przez Mazowsze, Ziemie Łódzką, południowo wschodnie dzielnice Wielkopolski, Ziemie Świętokrzyską po Dolny i Górny Śląsk, Małopolskę oraz lokalnie Podkarpacie i Lubelszczyznę.

Pogoda wtorek 4 sierpnia 2020, prognozowane opady deszczu w Polsce o godzinie 11:00

Pogoda na wtorek 4 sierpnia 2020 prognoza pogody dla Polski gdzie opady deszczu i burze

We wtorek 04.08 od Podlasia, Warmii i Mazur przez Mazowsze po Górny Śląsk zachmurzenie duże i całkowite z lokalnymi przejaśnieniami oraz możliwymi opadami deszczu i niewykluczonymi burzami. Miejscami opady mogą być dość intensywne.

Pogoda wtorek 4 sierpnia 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda wtorek 4 sierpnia 2020 prognoza pogody dla Polski gdzie będą burze i opady deszczu

Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami i możliwymi przelotnymi opadami deszczu i niewykluczonymi lokalnymi burzami, zwłaszcza od Podlasia przez Lubelszczyznę, Ziemie Świętokrzyską po Podkarpacie i Małopolskę. Wyjątkiem będzie woj. zachodniopomorskie i zachodnie dzielnice pomorskiego, gdzie powinno być pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem.

Pogoda wtorek 4 sierpnia 2020, prognozowana temperatura o godzinie 14:00

Pogoda na wtorek 4 sierpnia 2020 prognozowana temperatura w Polsce

Temperatura maksymalna, od 17-23 st. C. w woj. zachodnich i północny oraz w strefie zalegania frontu atmosferycznego od Warmii i Mazur przez centrum po Dolny i Górny Śląsk oraz Opolszczyznę, do 24-29 st. C. miejscami na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonie opadów na froncie oraz rejonów podgórskich chwilami silniejszy. Ciśnienie po południu zacznie rosnąć.

Mapa burzowa dla Polski. Prognozowane prawdopodobieństwo burz 4-5 sierpnia 2020

Mapa burzowa Polski prognoza burz 4-5 sierpnia 2020

Pogoda na noc 4/5 sierpnia 2020

W nocy od Podlasia przez Lubelszczyznę, Mazowsze po woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie i małopolskie zachmurzenie duże i miejscami możliwe zanikające przelotne opady i niewykluczone lokalne burze, zwłaszcza na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu oraz w Małopolsce. Na pozostałym obszarze przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, szczególnie od Wybrzeża przez Wielkopolskę po Dolny Śląsk. Temperatura minimalna, od 8-9 st. C. miejscami w woj. zachodniopomorskim, 10-12 st. C. od Warmii po Dolny Śląsk, do 14-17 st. C. na wschodzie, południu oraz w centrum.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!