| |
Zagrożenie!
Pogoda. Prognoza na wtorek 15 grudnia 2020. Dodatnia temperatura, miejscami większe przejaśnienia i rozpogodzenia, przeważnie bez opadów

Pogoda. Prognoza na wtorek 15 grudnia 2020. Dodatnia temperatura, miejscami większe przejaśnienia i rozpogodzenia, przeważnie bez opadów

Zachmurzenie duże, ale w ciągu dnia miejscami z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami, na ogół bez opadów i przeważnie dodatnia temperatura, to zapowiada pogoda na wtorek 15 grudnia 2020. W dzień Polska pozostanie w obszarze klina wyżowego ciągnącego się od Rosji po Alpy i północną Afrykę, jedynie na północnym zachodzie kraju znajduje się obszar odsuwającego ciepłego frontu atmosferycznego.

Prognoza pogody na wtorek 15 grudnia 2020. Prognozowany układ baryczny w Polsce i Europie o godzinie 13:00

Pogoda na wtorek 15 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski

We wtorek 15.12 zachmurzenie będzie duże, jednak w ciągu dnia miejscami pojawią się większe przejaśnienia, a nawet rozpogodzenia do zachmurzenia małego i umiarkowanego, zwłaszcza na zachodzie i południu, od województwa lubuskiego przez dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie po miejscami podkarpackie i południowe dzielnice wielkopolskiego.

Prognozowana wielkość niskiego zachmurzenia w Polsce o godzinie 13:00. ICM UM

Prognoza pogody na wtorek 15 grudnia 2020, zachmurzenie w Polsce

Lokalnie w woj. pomorskim i zachodniopomorskim niewykluczony słaby deszcz. Z kolei na wschodzie i północnym wschodzie może lokalnie słabo popadać śnieg lub mżawka, jednak prawdopodobieństwo opadów jest niewielkie.

Prognozowana suma opadów w Polsce do godziny 20:00

Pogoda, 15 grudnia 2020, prognoza opadów w Polsce

Początkowo i wieczorem miejscami może być mglisto, głównie w centrum i na wschodzie. Temperatura maksymalna od 0/2 st. C. na Podlasiu i Mazurach, 3/5 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 6/7 st. C. miejscami na południu i południowym zachodzie.

Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 13:00

Pogoda, wtorek 15 grudnia 2020, prognozowana temperatura w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami na północy, południowym zachodzie oraz w rejonach podgórskich okresami silniejszy, południowy i południowo-wschodni. Ciśnienie bez większych zmian.

Prognozowane porywy wiatru w Polsce do godziny 13:00

Pogoda 15 grudnia 2020, prognoza wiatru w Polsce

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!