| |
Zagrożenie!
Pogoda. Wtorek 1 grudnia 2020. Chłodno, sporo chwil ze Słońcem w centrum, na wschodzie i południu

Pogoda. Wtorek 1 grudnia 2020. Chłodno, sporo chwil ze Słońcem w centrum, na wschodzie i południu

Po mroźnej nocy, szczególnie na wschodzie i południu Polski, pogoda na dziś - wtorek 1 grudnia 2020 zapowiada sporo przejaśnień i rozpogodzeń, zwłaszcza w centrum, na południu i wschodzie kraju. Przelotne lokalne słabe opady śniegu lub deszczu ze śniegiem będą możliwe przed południem w województwie pomorskim i warmińsko - mazurskim oraz w ciągu dnia na zachodzie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Pogodę we wtorek 1 grudnia 2020 w Polsce będzie kształtował obszar znajdujący się pomiędzy klinem wyżu znad Rosji, a płytkimi niewielkimi ośrodkami niskiego ciśnienia znad Niemiec i Białorusi. Do kraju nadal będzie napływać chłodna masa powietrza znad Ukrainy.

Pogoda na wtorek, 1 grudnia 2020. Prognozowany układ baryczny w Polsce i Europie o godzinie 13:00

Pogoda na dziś - wtorek 1 grudnia 2020. Prognoza pogody dla Polski

We wtorek w ciągu dnia w centrum, na wschodzie i południu, szczególnie na obszarze od Lubelszczyzny przez woj. świętokrzyskie, łódzkie, podkarpackie, śląskie, małopolskie po opolskie, dolnośląskie oraz częściowo wielkopolskie słonecznie z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i duże. Początkowo w woj. pomorskim i warmińsko-mazurskim możliwe słabe przelotne opady śniegu. Z kolei w ciągu dnia na zachodzie województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego możliwe miejscami przelotne opady deszczu i lokalnie deszczu ze śniegiem.

Pogoda, wtorek 1 grudnia 2020. Prognozowana wielkość zachmurzenia i zasięg słabych opadów, godzina 13:00. Model ICM UM

Pogoda na wtorek 1 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski, jaka temp[eratura

Chłodno, temperatura maksymalna -4/-2 st. C. w rejonie Podhala, -1/+2 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 3/4 st. C. na zachodzie i północnym zachodzie Polski. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych.

Pogoda, wtorek 1 grudnia 2020. Prognozowana temperatura w Polsce, godzina 13:00

Pogoda na dziś - wtorek 1 grudnia 2020, prognoza temperatury w Polsce

Pogoda na noc 1/2 grudnia 2020

W nocy w województwach północnych zachmurzenie umiarkowane i duże, gdzieniegdzie z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze przeważnie pogodnie z niewielkim zachmurzeniem, z wyjątkiem rejonów, gdzie powstania mgła i towarzyszące jej niskie duże zachmurzenie. Początkowo na Pomorzu Zachodnim miejscami możliwe zanikające słabe opady śniegu lub deszczu. Lokalnie na południu i zachodzie możliwa mgła osadzająca szadź.

Pogoda, noc 1/2 grudnia 2020. Prognozowane zachmurzenie i lokalne przelotne opady w Polsce, godzina 03:00

Pogoda na noc 1/2 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski

Temperatura minimalna od -14/-10 st. C. w rejonach podgórskich, -9/-6 st. C. na południowym wschodzie, -5/-4 st. C. w centrum, do -5/-1 st. C. na pozostałym obszarze kraju. Wiatr słaby, południowo-wschodni.

Pogoda, noc 1/2 grudnia 2020. Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 07:00

Pogoda na noc 1/2 grudnia 2020, prognoza temperatury w Polsce, mróz

DobraPogoda24


Komentarze
Monia

Nie jest źle. Na kolejne dni ze śniegiem poczekamy pewnie do stycznia lub lutego.

30 listopad 2020 - 17:33
Odpowiedz
To on

Ale Pani jest pesymistycznie... nastawiona trzeba myśleć optymistycznie... poczekamy do maja i to w wysokich partiach gór :D :D

30 listopad 2020 - 20:30
Odpowiedz