| |
Zagrożenie!
Pogoda na weekend 3-4-5 kwietnia 2020. Opadów prawie brak, temperatura wzrośnie, najpogodniejsza niedziela

Pogoda na weekend 3-4-5 kwietnia 2020. Opadów prawie brak, temperatura wzrośnie, najpogodniejsza niedziela

Przed nami pierwszy weekend kwietnia 2020. Jak zapowiada się prognoza pogody i pogoda na weekend 3-4-5 kwietnia? Opadów prawie brak, sporo chwil ze Słońcem, wzrost temperatury i najpogodniejsza niedziela, to w skrócie pogoda na weekend. Sprawdź szczegóły...

Pogoda piątek 3 kwietnia

W piątek przez Polskę przechodzi mało aktywny front atmosferyczny. O poranku rozciąga się od Podlasia po Dolny Śląsk. Przynosi przede wszystkim okresowy wzrost zachmurzenia, a słabe przelotne opady deszczu jeśli się pojawią to tylko miejscami.

Strefa zachmurzenia frontu chłodnego rozciąga się o poranku, od Podlasia po Dolny Śląsk

Pogoda na weekend 3-4-5 kwietnia 2020. Prognoza pogody dla Polski

Dodatkowo po południu na Podlasiu oraz wieczorem na Pomorzu Zachodnim w wyniku rozwoju opadów konwekcyjnych może przelotnie popadać deszcz ze śniegiem i śnieg. Lokalnie niewykluczone burze, głównie na Podlasiu. Przed frontem i za frontem przez znaczną część dnia będzie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna, od 8-10 st. C. na północy, do 10-14 st. C. na pozostałym obszarze Polski (najwyższa na południowym wschodzie).

Pogoda sobota 4 kwietnia

W sobotę na przeważającym obszarze kraju dość pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, w ciągu dnia miejscami przejściowo rosnącym do dużego, zwłaszcza na zachodzie i południu. Słabe przelotne opady jeśli się pojawią to tylko lokalnie. Temperatura maksymalna, od 8 st. C. na Wybrzeżu, do 10-12 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

Prognozowana suma opadów do 5 kwietnia

Prognoza pogody na weekend 3-4-5 kwietnia 2020

Pogoda niedziela 5 kwietnia

Niedziela zapowiada się najlepiej ze wszystkich dni weekendu. Centrum wyżu znajdzie się wtedy nad Polską, dlatego w całym kraju będzie słonecznie z niewielkim zachmurzeniem lub niemal bezchmurnie, zwłaszcza w centrum i na południowym wschodzie kraju.

Prognozowane położenie wyżu w niedzielę 05.04 o godzinie 02:00

Pogoda na weekend 3-4-5 kwietnia 2020. Prognoza pogody opady temperatura zachmurzenie

Cieplej, temperatura maksymalna, od 10-12 st. C. na północy i północnym wschodzie, do 12-15 st. C. na pozostałym obszarze (najwyższa od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską po Dolny Śląsk i Opolszczyznę).

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!