| |
Zagrożenie!
Pogoda na Sylwestra i Nowy Rok 2020. Miejscami popada, temperatura wzrośnie, nasili się wiatr

Pogoda na Sylwestra i Nowy Rok 2020. Miejscami popada, temperatura wzrośnie, nasili się wiatr

Przed nami przełom Starego i Nowego Roku. Sprawdźmy, czy pogoda, będzie sprzyjać zabawie Sylwestrowej i powitaniu w plenerze Nowego Roku 2020. Prognoza pogody zapowiada wzrost temperatury, miejscami opady, ale także okresy z przejaśnieniami i nasileniem wiatru.

Pogoda Sylwester 31 grudnia

Po nocy z dodatnią temperaturą, tylko lokalnie na południu i południowym wschodzie kraju mogą się zdarzyć przymrozki. Początkowo będzie pogodnie w woj. południowych i południowo wschodnich. W ciągu dnia zachmurzenie w całym kraju wzrośnie do dużego z lokalnymi przejaśnieniami. Wyjątkiem, będzie Wybrzeże i miejscami woj. pomorskie i zachodniopomorskie, gdzie powinno się przejaśnić i rozpogodzić.

Prognozowana temperatura o godz. 13:00, 31 grudnia

Pogoda na Sylwestra Nowy Rok Temperatura Opady Wiatr

Z upływem dnia, z północy na południowy wschód kraju, będzie się przemieszczać słaba strefa opadów deszczu, na wschodzie i południowym wschodzie Polski przechodząca w deszcz ze śniegiem i miejscami śnieg (szczególnie w rejonach podgórskich).

W drugiej połowie dnia opady zanikną w pozostałej części kraju. Temperatura maksymalna, od 2/6 st. C. na południu i południowym wschodzie (chłodniej miejscami w Bieszczadach oraz na Podhalu), do 6/7 st. C. na pozostałym obszarze.

Prognozowane porywy wiatru do godz. 13:00, 31 grudnia

Pogoda na Sylwestra Nowy Rok 2020

Na naszą uwagę zasługuje również wiatr, który w tym dniu w sporej części kraju nasili się z kierunku północno zachodniego w porywach do 50-75 km/h (silniejszy w górach).

Prognozowana temperatura minimalna w noc sylwestrową 31.12/01.01

Pogoda Sylwester Temperatura Nowy Rok

W noc sylwestrową tylko miejscami będą możliwe zanikające mieszane opady na wschodzie i południowym wschodzie kraju. Na pozostałym obszarze Polski bez opadów. Temperatura minimalna, od -2/+2 st. C. na przeważającym obszarze kraju (chłodniej w rejonach podgórskich), do 3/4 st. C. miejscami nad morzem. Wiatr nadal okresami dość silny na wschodzie i południowym wschodzie kraju.

Prognozowana suma opadów do noworocznego poranka (opady głównie 31 grudnia)

Pogoda na Sylwestra i Nowy Rok 2020 Opady Temperatura Wiatr

Pogoda Nowy Rok 2020

W Nowy Rok w całym kraju bez opadów, tylko początkowo lokalnie w górach niewykluczone, że słabo poprószy. Zachmurzenie na ogół umiarkowane, miejscami rosnące do dużego, z większymi przejaśnieniami, głównie w woj. zachodnich.

Prognozowana temperatura o godz. 13:00, 1 stycznia 2020 roku

Pogoda na Sylwestra Nowy Rok 2020 prognoza

Temperatura maksymalna, od 2/4 st. C. na przeważającym obszarze kraju (chłodniej miejscami w Bieszczadach i na Podhalu), do 5/7 st. C. w woj. pomorskim i zachodniopomorskim, zwłaszcza nad morzem.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!