| |
Zagrożenie!
Pogoda. Prognoza na Sylwestra - czwartek 31 grudnia 2020. Popada na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, w Bieszczadach śnieg

Pogoda. Prognoza na Sylwestra - czwartek 31 grudnia 2020. Popada na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie, w Bieszczadach śnieg

Na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże i całkowite, w ciągu dnia większe przejaśnienia i rozpogodzenia, głównie od Dolnego Śląska przez Wielkopolskę po wschodnie dzielnice województwa warmińsko-mazurskiego po południowe dzielnice województwa kujawsko-pomorskiego i lubuskiego. Miejscami na Podkarpaciu oraz na południowym wschodzie Lubelszczyzny, szczególnie po południu i wieczorem opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w Bieszczadach śniegu - zapowiada pogoda na Sylwestra - czwartek 31 grudnia 2020. Polska znajdzie się w obszarze słabego wyżu, jedynie na wschodzie i południowym wschodzie zaznaczy się wpływ strefy ciepłego frontu, a na krańcach północno zachodnich niżu znad południowej Skandynawii.

Prognoza pogody na Sylwestra - czwartek 31 grudnia 2020. Prognozowany układ baryczny w Polsce i Europie o godzinie 13:00

Pogoda na Sylwestra - czwartek 31 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski

W czwartek 31.12 na obszarze, od Dolnego Śląska przez Wielkopolskę po południowe dzielnice województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wschodnie dzielnice warmińsko-mazurskiego po ustąpieniu lokalnej porannej mgły, pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże i całkowite z lokalnymi przejaśnieniami, miejscami może być mglisto. Aktualne zachmurzenie nad Polską zobaczymy na zdjęciach satelitarnych.

Prognozowany zasięg i rodzaj opadów w Polsce o godzinie 13:00

Pogoda na 31 grudnia 2020, prognoza pogody

Prognozowany zasięg i rodzaj opadów w Polsce o godzinie 16:00

Pogoda, Sylwestra, 31 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski

Prognozowany zasięg i rodzaj opadów w Polsce o godzinie 19:00

Pogoda 31 grudnia 2020, gdzie będzie padać w Polsce

Prognozowana suma opadów w Polsce do godziny 20:00

Prognoza sumy opadów w Polsce, 31 grudnia 2020

W ciągu dnia, szczególnie po południu i wieczorem na Podkarpaciu oraz na południowym wschodzie Lubelszczyzny możliwe opady deszczu, deszczu ze śniegiem, a w Bieszczadach również śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej w Bieszczadach, to około 12 cm! Lokalne przelotne opady deszczu i deszczu ze śniegiem mogą się również zdarzyć na Wybrzeżu oraz w Małopolsce. Rejon występowania opadów sprawdzimy na radarze opadów.

Prognozowana temperatura o godzinie 13:00

Pogoda, 31 grudnia 2020, prognozowana temperatura w Polsce

Temperatura maksymalna, od 0, do 5 st. C. Wiatr przeważnie słaby. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Warszawie wyniesie 1010 hPa.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!