| Szukaj |
Zagrożenie!

Pogoda na piątek 31 lipca 2020. Burze nie wystąpią, przelotny deszcz na północy Polski

Polska znajduje się dziś 31.07 pomiędzy polem obniżonego ciśnienia związanego z niżem znad północno zachodniej Rosji, a słabym wyżem znad Niemiec i Danii. Do kraju napływa chłodniejsza masa powietrza z północy i północnego zachodu. Pogoda na piątek 31 lipca 2020 dla Polski nie zapowiada burz i opadów deszczu w całym kraju. Słabe przelotne opady deszczu mogą się zdarzyć miejscami, głównie na północy i północnym wschodzie Polski.

Pogoda piątek 31 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:40

Pogoda na piątek 31 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski burze nie wystąpią

W piątek 31.07 początkowo na południu i wschodzie, od Dolnego Śląska po Podkarpacie i Lubelszczyznę będzie pochmurno z przewagą zachmurzenia dużego, jednak w ciągu dnia zacznie się przejaśniać i wypogadzać do zachmurzenia umiarkowanego i małego. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i małe, miejscami na północy, zwłaszcza od Wybrzeża po północną połowę Mazowsza, Warmię, Mazury, Podlasie i północne dzielnice Lubelszczyzny może zaznaczyć się przewaga zachmurzenia dużego z przejaśnieniami.

Pogoda piątek 31 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda piątek 31 lipca 2020 prognoza pogody temperatura opady czy będą burze w Polsce

Miejscami w woj. pomorskim, warmińsko-mazurskim i podlaskim możliwe przelotne opady deszczu.

Pogoda piątek 31 lipca 2020, prognozowany obszar możliwych opadów deszczu o godzinie 14:00

Pogoda piątek 31 lipca 2020 prognozowany zasięg opadów deszczu w Polsce

Temperatura maksymalna, od 17-22 st. C. w woj. północnych (najniższa nad morzem na północy woj. pomorskiego oraz na Warmii, Mazurach i Podlasiu), do 23-28 st. C. na pozostałym obszarze (najwyższa w woj. południowych, zwłaszcza miejscami na Dolnym Śląsku oraz na południu Ziemi Lubuskiej).

Pogoda piątek 31 lipca 2020, prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 16:00

Pogoda piątek 31 lipca 2020 prognoza temperatury w Polsce

Wiatr początkowo słaby, w ciągu dnia umiarkowany, nad morzem, zwłaszcza w rejonie Zatoki Gdańskiej chwilami silniejszy. Ciśnienie bez większych zmian.

Pogoda na noc 31 lipca/1 sierpnia 2020

W nocy w zachodniej połowie kraju oraz w woj. południowych pogodnie z niewielkim zachmurzeniem, okresami niemal bezchmurnie, miejscami na południowym wschodzie nad ranem zachmurzenie wzrośnie do umiarkowanego. Na pozostałym obszarze, od Lubelszczyzny przez Mazowsze po Warmie, Mazury i Podlasie zachmurzenie małe i umiarkowane, miejscami rosnące do dużego. Temperatura minimalna, od 9-12 st. C. w zachodniej połowie kraju (chłodniej miejscami w rejonach podgórskich), do 13-15 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24

Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!
Wyślij komentarz