| |
Zagrożenie!
Pogoda. Prognoza na noc 7/8 grudnia 2020. Ujemne temperatury, lokalnie opady marznące

Pogoda. Prognoza na noc 7/8 grudnia 2020. Ujemne temperatury, lokalnie opady marznące

Zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami z rozpogodzeniami, lokalnie słabe opady deszczu, punktowo marznące mogące powodować gołoledź, to pogoda na noc 7/8 grudnia 2020, jakiej możemy się spodziewać w Polsce. W nocy z poniedziałku na wtorek 07/08.12 Polska pozostanie nadal w obszarze pomiędzy chłodnym wyżem znad Rosji i obszarem niższego ciśnienia znad zachodniej Europy. Dodatkowo w zachodniej połowie kraju zaznaczy się miejscami obecność rozmywającego się chłodnego frontu atmosferycznego związanego z niżem znad Morza Północnego. Do kraju z południowego wschodu będzie napływać chłodna masa powietrza polarno-kontynentalnego, jedynie miejscami na południu i zachodzie będzie zalegać cieplejsze powietrze z południa Europy.

Prognoza pogody na noc 7/8 grudnia 2020. Prognozowany układ baryczny w Polsce i Europie o godzinie 01:00

Pogoda na noc 7/8 grudnia 2020, prognoza pogody dla Polski

W nocy na zachodzie i południowym zachodzie kraju zachmurzenie duże. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i małe, miejscami rosnące do dużego. Lokalnie od środkowego i zachodniego Wybrzeża przez województwo wielkopolskie, kujawsko pomorskie, łódzkie po śląskie, małopolskie i podkarpackie możliwe słabe opady deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. Gdzieniegdzie opady mogą być marznące! W Tatrach możliwe opady śniegu.

Prognozowana temperatura w nocy o godzinie 02:00

Prognoza pogody i pogoda na noc 7/8 grudnia 2020, temperatura w Polsce

Temperatura minimalna od -7/-5 st. C. na Podlasiu, -5/-1 st. C. Na przeważającym obszarze kraju, do 0/4 miejscami na zachodzie i południowym zachodzie.

Prognozowana temperatura w nocy o godzinie 06:00

Pogoda na noc 7/8 grudnia 2020, temperatura w Polsce mapy

Wiatr na zachodzie i południowym zachodzie słaby i umiarkowany, na pozostałym obszarze umiarkowany i okresami dość silny, południowo-wschodni.

Prognozowane porywy wiatru w nocy, godzina 01:00

Pogoda w nocy 6/7 grudnia 2020 w Polsce, porywy wiatru

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!