| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś - środa 1 kwietnia. Przeważnie pogodnie, tylko na północy więcej chmur i tam może popadać

Pogoda na dziś - środa 1 kwietnia. Przeważnie pogodnie, tylko na północy więcej chmur i tam może popadać

Po kolejnej mroźnej nocy, Polska pozostanie pod wpływem wyżu Keywan, tylko na północy zaznaczy się strefa ciepłego frontu. Pogoda na dziś - środa 1 kwietnia dla Polski nie przewiduje znacznych opadów i burz.

Pogodne południe i zachmurzone północne dzielnice. W ciągu dnia strefa zachmurzenie będzie się stopniowo przesuwać w kierunku centrum

Pogoda na dziś środa 1 kwietnia 2020 Prognoza pogody dla Polski

Pogoda, środa 1 kwietnia 2020

W środę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, szczególnie od centrum po dzielnice południowe. Na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie z przewagą bezchmurnego nieba. Tymczasem w dzielnicach północnych, gdzie już w godzinach porannych zalega strefa większego zachmurzenia, będzie ona w ciągu dnia stopniowo przesuwać się w głąb Polski. Do wieczora obejmie północną połowę kraju, ale jeśli popada słaby deszcz i początkowo lokalnie deszcz ze śniegiem, to tylko na północy, od Pomorza Zachodniego przez woj. pomorskie, warmińsko-mazurskie po północne krańce Podlasia.

Prognozowany układ baryczny w środę 1 kwietnia o godzinie 14:00

Pogoda na dziś środa 1 kwietnia 2020

Na termometrach od 4-5 st. C. na Podlasiu, przez 6-8 w centrum i na wschodzie, do 9-10 st. C. lokalnie na Ziemi Lubuskiej. Wiatr w woj. południowych będzie słaby i lokalnie chwilami umiarkowany. Na pozostałym obszarze umiarkowany, w ciągu dnia okresami silniejszy. Ciśnienie będzie spadać. W południe w Warszawie wyniesie 1020 hPa.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!