| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 9 lipca. Opady deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północy Polski. Temperatura nadal poniżej normy. Burze mało prawdopodobne

Pogoda na dziś 9 lipca. Opady deszczu, zwłaszcza na zachodzie i północy Polski. Temperatura nadal poniżej normy. Burze mało prawdopodobne

Po deszczowej nocy na południowym wschodzie Polski, dziś w czwartek 09.07 w ciągu dnia zacznie się zaznaczać ciepły wycinek frontu atmosferycznego związanego z niżem nad zachodnią Europą. Do Polski nadal będzie napływać chłodna masa powietrza polarnomorskiego. Pogoda na dziś 9 lipca 2020 dla Polski przewiduje sporo opadów deszczu po południu i wieczorem na obszarze od województwa pomorskiego i zachodniopomorskiego przez wielkopolskie, lubuskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie i zachodnie dzielnice warmińsko-mazurskiego po lokalnie woj. południowe i południowo zachodnie.

Pogoda na dziś 9 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:35

Pogoda na dziś 9 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski przewidywana temperatura suma opadów i burze

Czwartek we wschodniej połowie kraju upłynie pod znakiem zachmurzenia umiarkowanego i małego, miejscami przejściowo rosnącego do dużego. Deszcz jeśli popada, to tylko miejscami i przelotnie. Na pozostałym obszarze Polski, zwłaszcza od Pomorza po Dolny Śląsk i Opolszczyznę będzie przeważać zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami.

Pogoda 9 lipca 2020, prognozowany zasięg występowania opadów deszczu do godziny 17:00

Pogoda 9 lipca 2020 prognoza opadów deszczu w Polsce

Z upływem dnia, szczególnie po południu i wieczorem pojawią się opady deszczu, których najwięcej będzie na obszarze woj. pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego i kujawsko-pomorskiego. Późnym popołudniem lub pod wieczór popada także miejscami w centrum, lokalnie na południu Polski oraz w zachodnich dzielnicach woj. warmińsko-mazurskiego.

Pogoda 9 lipca 2020, prognozowany zasięg występowania opadów deszczu do godziny 20:00

Pogoda 9 lipca 2020 prognoza opadów deszczu w Polsce zasięg i suma opadów

Pogoda 9 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 9 lipca 2020 prognoza pogody mapa synoptyczna dla Polski gdzie popada jaka temperatura

Burze dzisiaj są mało prawdopodobne, co najwyżej może lokalnie zagrzmieć. Nadal temperatura maksymalna poniżej lipcowej normy. Spodziewamy się od 17 st. C. miejscami w rejonach podgórskich oraz w zachodnich województwach, do 18-23 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

Pogoda 9 lipca 2020, prognozowana temperatura do godziny 16:00

Pogoda 9 lipca 2020 prognozowana temperatura w Polsce

Pogoda na noc 9/10 lipca 2020

W nocy początkowo na przeważającym obszarze Polski zachmurzenie będzie duże, jednak z upływem godzin, w centrum oraz w południowej połowie kraju powinno się przejaśnić i rozpogodzić. Wyjątkiem będą dzielnice północe, tutaj przewaga dużego i całkowitego zachmurzenia utrzyma się przez całą noc. W pierwszej części na północy, miejscami w centrum oraz na południu, zwłaszcza na obszarze od Pomorza, Warmii, Mazur przez Mazowsze po lokalnie dzielnice wschodnie i południowo wschodnie kraju możliwe stopniowo zanikające opady deszczu. Najdłużej opady utrzymają się na Podlasiu, Warmii i Mazurach. Temperatura minimalna, od 13-15 st. C. w woj. północnych oraz w rejonach podgórskich, do 15-17 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!