| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś, 8 lipca 2020. Zimno, zachmurzenie zmienne, liczne przelotne opady deszczu i niewykluczone lokalne burze. Najdłużej stabilna pogoda utrzyma się na Podkarpaciu

Pogoda na dziś, 8 lipca 2020. Zimno, zachmurzenie zmienne, liczne przelotne opady deszczu i niewykluczone lokalne burze. Najdłużej stabilna pogoda utrzyma się na Podkarpaciu

Pogodę w Polsce kształtuje dziś obszar pomiędzy polem obniżonego ciśnienia znad północnej i północno wschodniej Europy, a obszarem wyżowym związanym z klinem wyżowym ciągnącym się aż po Atlantyk. Do kraju nadal napływa chłodna masa powietrza. Pogoda na dziś 8 lipca 2020 dla Polski przewiduje liczne przelotne opady deszczu na znacznym obszarze kraju. Stabilna słoneczna pogoda najdłużej utrzyma się w Małopolsce i Podkarpaciu, ale i tutaj późnym popołudniem i wieczorem zaczną się miejscami pojawiać opady deszczu. Ponadto lokalnie, głównie na północy Polski może zagrzmieć lub rozwinąć się słaba burza.

Pogoda na dziś 8 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 07:40

Pogoda na dziś 8 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski jaka temperatura gdzie będzie padać i czy będą burze

Środa na południowym zachodzie Polski, zwłaszcza na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej na południu Wielkopolski i Opolszczyźnie zapowiada się z zachmurzeniem dużym z lokalnymi przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie umiarkowane i okresami duże z większymi przejaśnienia i rozpogodzeniami. Najdłużej pogodna aura utrzyma się na Podkarpaciu, jednak i tutaj po południu i wieczorem zacznie się chmurzyć.

Pogoda na dziś 8 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 8 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski zimno niska temperatura liczne przelotne opady czy będą burze

Na przeważającym obszarze kraju w ciągu dnia będą możliwe przelotne opady deszczu, lokalnie, głównie na północy możliwe również słabe burze. Temperatura maksymalna, od 14-17 st. C. na obszarze od Warmii, Mazur i woj. pomorskiego przez centrum po Dolny Śląsk, do 18-22 st. C. na pozostałym obszarze (najwyższa na Podkarpaciu).

Pogoda 8 lipca 2020, prognozowana temperatura do godziny 15:00

Pogoda na 8 lipca 2020 prognoza temperatury w Polsce nadal chłodny i zimny lipiec 2020

Pogoda na noc 8/9 lipca 2020

W nocy na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce, na Ziemi Świętokrzyskiej i Górnym Śląsku zachmurzenie duże, z upływem nocy od zachodu z przejaśnieniami i możliwymi opadami deszczu stopniowo przesuwającymi się na południowy wschód. Opady najdłużej utrzymają się na Podkarpaciu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane i lokalnie przejściowo duże z licznymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami i przeważnie bez opadów, tylko punktowo mogą się zdarzyć zanikające. Temperatura minimalna, od 9-11 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 12-14 st. C. miejscami na południu i południowym wschodzie Polski, zwłaszcza na Podkarpaciu.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!