| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś, 7 lipca 2020. Wyraźnie chłodniej bez silnych burz. Lokalnie zanikające opady, ale chwil ze słońcem nie zabraknie

Pogoda na dziś, 7 lipca 2020. Wyraźnie chłodniej bez silnych burz. Lokalnie zanikające opady, ale chwil ze słońcem nie zabraknie

Po przejściu chłodnego frontu atmosferycznego, dziś 07.07 w Polsce odczujemy wyraźny spadek temperatury. Na wschodzie i południowym wschodzie przed południem będzie pochmurno lokalnie z zanikającymi słabymi opadami deszczu, ale i tutaj w drugiej połowie dnia od zachodu zacznie się przejaśniać i rozpogadzać. Pogoda na dziś 7 lipca 2020 dla Polski nie przewiduje silnych burz. Znajdziemy się w obszarze pomiędzy polem obniżonego ciśnienia i odsuwającego się frontu na wschód, a klinem wyżu Xabi.

Pogoda na dziś 7 lica 2020, prognozowana anomalia temperatury w Polsce o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 7 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski temperatura czy będą burze

Pogoda na dziś 7 lipca 2020, prognozowana temperatura do godziny 18:00

Pogoda na dziś 7 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski temperatura czy będą opady burze i ulewy

We wtorek przed południem na wschodzie i południowym wschodzie, od Podlasia przez wschodnie dzielnice woj. warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego, Lubelszczyznę, Ziemie Świętokrzyską, Podkarpacie, Małopolskę po o poranku Górny Śląsk będzie pochmurno z przewagą zachmurzenia dużego, gdzieniegdzie z przejaśnieniami. Lokalnie możliwe zanikające opady deszczu.

Pogoda 7 lipca, zachmurzenie nad Polską o godzinie 07:05

Pogoda 7 lipca 2020 prognoza pogody na żywo dla Polski

W drugiej połowie dnia od zachodu zacznie się przejaśniać i rozpogadzać do zachmurzenia umiarkowanego i małego.

Pogoda na dziś 7 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na 7 lipca 2020 mapa synoptyczna prognoza pogody dla Polski pogoda na żywo

Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, tylko lokalnie w ciągu dnia przejściowo rosnące do dużego i wtedy niewykluczone, że lokalnie słabo przelotnie popada deszcz, zwłaszcza w woj. zachodniopomorskim, kujawsko pomorskim i pomorskim. Chłodniej, temperatura maksymalna przeważnie, od 17, do 22 st. C.

Pogoda na noc 7/8 lipca 2020

W nocy na znacznym obszarze wschodniej połowy Polski pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, jednak z upływem godzin zachmurzenie zacznie rosnąć od zachodu do dużego na zachodzie, w centrum i na północy kraju, od całego Pomorza i zachodnich dzielnic województwa warmińsko mazurskiego przez Wielkopolskę po Dolny Śląsk i Opolszczyznę. Na tym obszarze może miejscami popadać deszcz (z wyjątkiem Opolszczyzny), ponadto niewykluczone, że nad morzem lokalnie zagrzmi. Temperatura minimalna, od 5-8 st. C. w rejonach podgórskich, do 9-13 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!