| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 5 lipca. Gorąco i pogodnie na południu Polski, pochmurno z zanikającymi opadami na północy

Pogoda na dziś 5 lipca. Gorąco i pogodnie na południu Polski, pochmurno z zanikającymi opadami na północy

Polska znajduje się dziś 05.07 pomiędzy układem niskiego ciśnienia znad Morza Północnego, a skrajem wyżu znad Bałkanów. Taki wpływ układu barycznego powoduje podział kraju na pogodne i gorące południe oraz bardziej pochmurne i chłodniejsze dzielnice północne. Pogoda na dziś 5 lipca 2020 dla Polski przewiduje bardzo dobrą pogodę w południowej połowie kraju. Tutaj możemy liczyć na sporo chwil ze Słońcem z letnią temperaturą

Pogoda na dziś 5 lipca, prognoza pogody dla Polski. Prognozowana temperatura do godziny 19:00

Pogoda na dziś 5 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski pogoda na noc 5/6 lipca

Niedziela w południowej połowie kraju, zwłaszcza od Dolnego Śląska przez centrum i dzielnice południowe po Lubelszczyznę i Podkarpacie, będzie słoneczna z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem.

Pogoda 5 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 07:45

Pogoda na dziś 5 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski pogoda na noc 5/6 lipca 2020

Na pozostałym obszarze zaznaczy się przewaga zachmurzenia umiarkowanego i dużego, na Pomorzu całkowitego. Ponadto w woj. północnych miejscami słabo przelotnie popada deszcz. To będzie kolejny dzień bez burz w Polsce.

Pogoda 5 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 5 lipca 2020 prognoza pogody czy będą burze opady temperatura w Polsce

Temperatura maksymalna, od 21-25 st. C. w województwach północnych, do 25-29 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda na noc 5/6 lipca 2020

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże, gdzieniegdzie z większymi przejaśnieniami. W pierwszej części pogodna z niewielkim zachmurzeniem lub niemal bezchmurna na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, w Małopolsce oraz na Ziemi Świętokrzyskiej. Nad ranem możliwe rozpogodzenia od woj. pomorskiego po zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie oraz północne dzielnice lubuskiego i wielkopolskiego. Miejscami od Pomorza przez Wielkopolskę po lokalnie Dolny Śląsk może słabo i przelotnie popadać deszcz. Temperatura minimalna, od 14-17 st. C. miejscami na południowym wschodzie oraz na obszarze od zachodnich dzielnic woj. warmińsko-mazurskiego przez pomorskie po zachodniopomorskie i lubuskie, do 17-20 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!