| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 4 lipca. Sporo Słońca z przyjemną temperaturą. Odpoczywamy od silnych burz

Pogoda na dziś 4 lipca. Sporo Słońca z przyjemną temperaturą. Odpoczywamy od silnych burz

Po wielu dniach niestabilnej pogody, pierwsza sobota lipca wreszcie przyniesie piękną i letnią aurę na obszarze niemal całego kraju. Pogoda na dziś 4 lipca 2020 dla Polski przewiduje pozostanie pod wpływem wyżu Winfried, jedynie na północy i północnym zachodzie zaznaczy się pole obniżonego ciśnienia, dlatego tutaj w ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie, a późnym popołudniem i pod wieczór miejscami pojawią się opady deszczu wraz z dotarciem strefy frontu atmosferycznego.

Pogoda na dziś 4 lipca 2020, zachmurzenie w sobotę nad Polską o godzinie 07:05

Pogoda na dziś 4 lipca 2020 Prognoza pogody dla Polski jaka temperatura gdzie opady i czy będą burze

Sobota 4 lipca 2020 na ogół zapowiada się w Polsce pogodna z niewielkim i miejscami przejściowo umiarkowanym zachmurzeniem. Wyjątkiem będzie woj. pomorskie i zachodniopomorskie, gdzie w ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie do dużego, a także w drugiej połowie dnia lub pod wieczór woj. lubuskie, północne dzielnice wielkopolskiego oraz kujawsko pomorskie, gdzie również zachmurzenie wzrośnie. Ponadto w woj. zachodniopomorskim i miejscami nad morzem późnym popołudniem lub pod wieczór pojawią się opady deszczu.

Pogoda 4 lipca, prognoza pogody dla Polski. Prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 4 lipca 2020 prognoza pogody czy będą burze w Polsce

Ciepło, miejscami wręcz gorąco. Temperatura maksymalna, od 23-26 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 27-28 st. C. miejscami na zachodzie, zwłaszcza na Ziemi Lubuskiej (chłodniej tylko miejscami w rejonach podgórskich oraz nad samym morzem).

Pogoda 4 lipca 2020, prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 16:00

Pogoda 4 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski temperatura opady i czy będą burze

Pogoda na noc 4/5 lipca 2020

W nocy w południowej połowie kraju pogodnie z niewielkim zachmurzeniem. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie umiarkowane lub duże, zwłaszcza na północy, ponadto nad morzem oraz na obszarze od woj. pomorskiego i warmińsko mazurskiego po wielkopolskie i lubuskie miejscami może słabo przelotnie popadać deszcz. Temperatura minimalna, od 9-12 st. C. w rejonach podgórskich, do 13-17 st. C. na pozostałym obszarze kraju (najwyższa w dzielnicach zachodnich).

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!