| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 30 czerwca. Odetchniemy od gwałtownych burz

Pogoda na dziś 30 czerwca. Odetchniemy od gwałtownych burz

Po przejściu frontu chłodnego z gwałtownymi burzami, gradobiciami i ulewami, we wtorek 30.06 odetchniemy w Polsce od gwałtownych zjawisk atmosferycznych. Pogoda na dziś 30 czerwca 2020 nie przewiduje silnych burz, z uwagi na zaleganie nad krajem bardziej stabilnej masy powietrza. Czeka nas również dzień z przyjemniejszą temperaturą.

Pogoda 30 czerwca 2020, prognozowana temperatura do godziny 17:00

Pogoda na dziś 30 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski

Wtorek na przeważającym obszarze kraju, będzie pogodny z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem. Nieco więcej chmur zacznie się gromadzić po południu nad Pomorzem Zachodnim, północną Ziemią Lubuską i Wielkopolską, a także w woj. pomorskim i kujawsko pomorskim. Ponadto miejscami przejściowo w wyniku konwekcji zachmurzenie wzrośnie na wschodzie, w centrum, na północnym wschodzie i południu Polski. Jeśli przelotnie popada i zagrzmi to tylko lokalnie, aczkolwiek prawdopodobieństwo będzie dzisiaj minimalne.

Pogoda 30 czerwca 2020, prognoza pogody dla Polski. Zachmurzenie o godzinie 06:45

Pogoda 30 czerwca 2020 brak gwałtownych i silnych burz w Polsce

Temperatura maksymalna, od 19-22 st. C. nad morzem oraz w rejonach podgórskich, do 22-26 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda na noc 30.06/01.07

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami, zwłaszcza początkowo w centrum i na wschodzie, a później także na południu. W drugiej połowie nocy miejscami, od Pomorza Zachodniego przez północną Wielkopolskę po woj. pomorskie może przelotnie popadać deszcz. Temperatura minimalna, od 13, do 16 st. C. Chłodniej w rejonach podgórskich.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!