| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 27 lipca. Na wschodzie, w centrum i południu Polski możliwe lokalne burze i przelotne opady

Pogoda na dziś 27 lipca. Na wschodzie, w centrum i południu Polski możliwe lokalne burze i przelotne opady

Na wschodzie Polski zaznaczy się dziś 27.07 strefa zanikającego frontu atmosferycznego oraz linia zbieżności wiatru. Na pozostałym obszarze pojawi się klin wyżowy. Pogoda na dziś 27 lipca 2020 dla Polski przewiduje we wschodniej i południowej Polsce, od Podlasia przez województwa wschodnie po Małopolskę, Śląsk i lokalnie centrum możliwe przelotne opady deszczu i lokalne burze. W pozostałym dzielnicach kraju pogoda będzie bardziej stabilna, przelotne opady jeśli wystąpią to nieliczne i zanikające, głównie w woj. zachodnich. Ponownie należy sprawdzać gdzie jest burza.

Pogoda na dziś 27 lipca, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:50

Pogoda na dziś 27 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski gdzie wystąpią burze i deszcz

W poniedziałek na wschodzie i południu, od Podlasia przez Lubelszczyznę, Podkarpacie, Mazowsze, Ziemie Świętokrzyską po Małopolskę, Śląsk i przejściowo Ziemie Łódzką zachmurzenie umiarkowane lub duże z przejaśnieniami. Miejscami możliwe przelotne opady deszczu i lokalne burze.

Pogoda 27 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 27 lipca 2020 prognoza burz opadów i temperatury dla Polski

Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane i małe, w ciągu dnia w woj. zachodnich rosnące do dużego. Lokalnie może przelotnie popadać, głównie w woj. zachodnich.

Pogoda 27 lipca 2020, prognozowane położenie stref opadów deszczu i lokalnych burz o godzinie 14:00

Pogoda 27 lipca 2020 prognoza burz dla Polski gdzie popada jaka temperatura

Temperatura maksymalna, od 21-24 st. C. w strefie zalegania zachmurzenia frontowego od Mazur po Podkarpacie oraz w rejonach podgórskich i nad morzem, do 25-28 st. C. na pozostałym obszarze Polski. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko w rejonach burz silniejszy. Ciśnienie będzie spadać.

Mapa burzowa Polski, prognoza burz 27 lipca 2020

Mapa burzowa Polski prognoza burz gdzie jest burza 27 lipca 2020

Pogoda na noc 27/28 lipca 2020

W nocy przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko miejscami przejściowo od Pomorza Zachodniego przez Kujawy po woj. pomorskie i zachodnie dzielnice warmińsko mazurskiego może się zaznaczyć zachmurzenie duże, lokalnie z niewykluczonymi przelotnymi opadami deszczu. Temperatura minimalna, od 11-12 st. C. w rejonie Podhala i Bieszczadów, do 13-18 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!