| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 25 lipca. Letnia temperatura, po południu lokalne burze na południowym wschodzie Polski

Pogoda na dziś 25 lipca. Letnia temperatura, po południu lokalne burze na południowym wschodzie Polski

Polska pozostanie dziś 25.07 w polu obniżonego ciśnienia, dodatkowo na południowym wschodzie zaznaczy się wpływ strefy frontu okluzji. Do kraju będzie napływać ciepła masa powietrza polarnomorskiego. Pogoda na dziś 25 lipca 2020 dla Polski przewiduje na znacznym obszarze sporo chwil ze Słońcem i letnią temperaturę, ale lokalnie z tendencją do popołudniowych burz na południowym wschodzie kraju. Ponownie warto sprawdzać radar burz i śledzić gdzie jest burza.

Pogoda na dziś 25 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie

Pogoda na dziś 25 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski gdzie będą burze letnia temperatura

W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, miejscami w ciągu dnia rosnącym do dużego, zwłaszcza na zachodzie i północy, od Pomorza przez Ziemie Lubuską, Wielkopolskę, centrum po miejscami woj. warmińsko-mazurskie, a także po południu w rejonie wypiętrzania się chmur burzowych na południowym wschodzie kraju.

Pogoda 25 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 25 lipca 2020 mapa synoptyczna czy będą burze

W ciągu dnia lokalne słabe przelotne opady deszczu mogą się zdarzyć na Wybrzeżu, Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej, a po południu, zwłaszcza na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie, Ziemi Świętokrzyskiej oraz w Małopolsce mogą się pojawić lokalne przelotne opady deszczu i burze, punktowo z gradem. Zjawiska będą nieliczne i bardzo rozproszone.

Pogoda 25 lipca 2020, prognozowane rozproszone przelotne opady i lokalne burze o godzinie 17:00

Pogoda 25 lipca 2020 w Polsce gdzie będą burze i popada deszcz jaka temperatura

Wieczorem burze zaczną zanikać. Lokalnie może zagrzmieć również w Sudetach. Temperatura maksymalna, od 19-26 st. C. w woj. północnych oraz w rejonach podgórskich, do 26-29 st. C. na pozostałym obszarze kraju. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko miejscami na północy oraz w rejonie burz chwilami silniejszy. Ciśnienie bez większych zmian.

Mapa burzowa dla Polski, 25 lipca 2020. Prognozowane prawdopodobieństwo burz

Mapa burzowa Polski prognoza burz 25 lipca 2020 radar burz

Pogoda na noc 25/26 lipca 2020

W nocy przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko miejscami na południowym wschodzie oraz na Kujawach oraz w ciągu nocy w woj. pomorskim rosnącym okresami do dużego. Początkowo lokalnie na południowym wschodzie możliwe zanikające opady. Temperatura minimalna, od 9-12 st. C. na Podlasiu, Warmii, Mazurach oraz w rejonie Podhala i Trójmiasta, do 13-17 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!