| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 24 czerwca. W pasie środkowym Polski możliwe opady i lokalne burze. Temperatura zróżnicowana

Pogoda na dziś 24 czerwca. W pasie środkowym Polski możliwe opady i lokalne burze. Temperatura zróżnicowana

Polska w środę 24 czerwca znajdzie się w obszarze pomiędzy wpływem wyżu Utz znad Danii, a niżem Rosemarie znad zachodniej Ukrainy. Od Lubelszczyzny przez centrum po Dolny Śląsk zaznaczy się strefa frontowa z opadami deszczu, a lokalnie pojawią się również burze. Pogoda na dziś 24 czerwca 2020 dla Polski zapowiada przeważnie stabilną pogodę na północy kraju, ze strefą frontową ze wschodu na południowy zachód oraz z przewagą dużego zachmurzenia na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda na dziś 24 czerwca 2020. Prognoza pogody, przewidywana temperatura do godziny 18:00

Pogoda na dziś 24 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski gdzie jest burza ulewy grad

Środa w województwach północnych, od Pomorza Zachodniego przez pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie oraz północne dzielnice kujawsko-pomorskiego i mazowieckiego w ciągu dnia będzie dość pogodna z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem, mimo, że początkowo może być pochmurno.

Pogoda na dziś 24 czerwca 2020. Zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:45

Pogoda na dziś 24 czerwca 2020 prognoza pogody gdzie jest burza czy będą ulewy i grad

W dzielnicach południowych w Małopolsce i na Górnym Śląsku dzień upłynie pod znakiem zachmurzenia dużego, w ciągu dnia z większymi przejaśnieniami do umiarkowanego. Deszcz, jeśli popada na tym obszarze, to tylko lokalnie i przelotnie.

Pogoda 24 czerwca 2020. Prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 24 czerwca 2020 mapa burzowa gdzie jest burza prognoza pogody

Na pozostałym obszarze, od wschodu i południowego wschodu przez centrum po Dolny Śląsk, Opolszczyznę, w ciągu dnia także na Ziemi Lubuskiej, będzie pochmurno z przewagą dużego i całkowitego zachmurzenia, przejaśnienia pojawią się tylko miejscami. Z upływem godzin będą możliwe opady deszczu, a miejscami również burze, szczególnie od Lubelszczyzny po Mazowsze i Ziemie Łódzką. Lokalnie niewykluczone opady drobnego gradu i silniejsze porywy wiatru. W rejonie burz opady mogą być intensywne. Najmniej opadów prognozowanych jest na Podkarpaciu.

Prognoza burzowa dla Polski 24 czerwca 2020. Prognozowane prawdopodobieństwo

Pogoda 24 czerwca mapa burzowa prognozowane prawdopodobieństwo burz w Polsce

Temperatura maksymalna, od 15-19 st. C. od Dolnego Śląska i Opolszczyzny po południową Ziemie Łódzką w rejonie największego zachmurzenia i opadów, 19-23 st. C. na pozostałym obszarze południowej Polski i nad samym morzem, do 24-28 st. C. na pozostałym obszarze północnej Polski (najwyższa na Podlasiu).

Prognozowana suma opadów do czwartkowego 25 czerwca poranka

Pogoda 24 czerwca 2020 prognoza opadów deszczu i burz mapa sumy opadów

Pogoda na noc 24/25 czerwca

W nocy w woj. północnych od Pomorza Zachodniego po Podlasie oraz północne dzielnice Lubelszczyzny i Mazowsza pogodnie z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem, na pozostałym obszarze zachmurzenie duże, miejscami z większymi przejaśnieniami do umiarkowanego, zwłaszcza na południu w rejonach podgórskich. Początkowo lokalnie w centrum, na zachodzie oraz na południowym zachodzie możliwe zanikające opady deszczu. Temperatura minimalna, od 8-12 st. C. w rejonach podgórskich, w głębi Dolnego Śląska i Małopolski, oraz na Opolszczyźnie i miejscami na Górnym Śląsku, do 13-17 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!