| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 23 lipca. Rześkie powietrze z temperaturą poniżej normy, lokalnie niewykluczony słaby przelotny deszcz

Pogoda na dziś 23 lipca. Rześkie powietrze z temperaturą poniżej normy, lokalnie niewykluczony słaby przelotny deszcz

Polska pozostanie dziś 23.07 pod wpływem klina wyżowego, aczkolwiek nad krajem zaznaczy się również rozmywająca się ławica chmur związana z niżem znad Skandynawii. Z zachodu i północnego zachodu będzie napływać chłodna masa powietrza polarnomorskiego. Pogoda na dziś 23 lipca 2020 dla Polski nie przewiduje gwałtownych burz, ale lokalnie, zwłaszcza na północy, w centrum, północnym wschodzie i Podhalu może przelotnie popadać deszcz.

Pogoda na dziś 23 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 05:55

Pogoda na dziś 23 lipca prognoza pogody dla Polski chłodny lipiec lokalnie może przelotnie popadać

W czwartek 23 lipca 2020 zachmurzenie umiarkowane i duże, w ciągu dnia z większymi przejaśnieniami i gdzieniegdzie z możliwymi rozpogodzeniami, zwłaszcza na południu, południowym wschodzie i nad morzem.

Pogoda 23 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 23 lipca 2020 mapa synoptyczna szczegółowa prognoza pogody dla Polski

Lokalnie niewykluczony słaby przelotny deszcz, głównie na Podhalu (lokalnie może zagrzmieć), w woj. pomorskim, zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, początkowo wielkopolskim i łódzkim, po lokalnie dzielnice podlaskiego i mazowieckiego. Opady jeśli się pojawią, to nie będą liczne.

Pogoda 23 lipca 2020, prognoza nielicznych słabych i rozproszonych przelotnych opadów deszczu o godzinie 11:00

Pogoda na dziś 23 lipca 2020 prognoza temperatury i opadów w Polsce

Temperatura maksymalna, od 17-18 st. C. nad morzem na północy woj. pomorskiego, do 19-24 st. C. (najwyższa w Kotlinie Sandomierskiej) na pozostałym obszarze kraju. Mimo, że dziś temperatura kolejny dzień z rzędu będzie wyraźnie poniżej normy, to wbrew powszechnej opinii, tegoroczny lipiec nie jest chłodny, bo do tej pory zapisuje się w pobliżu normy klimatycznej. Mamy więc lipiec, jaki powinien być w Polsce. Wszystko wskazuje, że do końca miesiąca anomalia nie ulegnie diametralnej zmianie.

Pogoda w Polsce, anomalia temperatury do 22 lipca 2020

Pogoda w Polsce czy lipiec 2020 jest chłodny anomalia temperatury

Wiatr słaby i umiarkowany, tylko od Wybrzeża po Podlasie chwilami silniejszy. Ciśnienie będzie wolno spadać.

Pogoda na noc 23/24 lipca 2020

W nocy przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzenie, tylko początkowo lokalnie z przewagą zanikającego dużego zachmurzenia. Wyjątkiem będzie województwo zachodniopomorskie oraz w drugiej połowie pomorskie, gdzie zacznie się gromadzić duże zachmurzenie i tutaj lokalnie nad ranem, głównie nad morzem niewykluczony słaby przelotny deszcz. Temperatura minimalna, od 7-10 st. C. od Podlasia przez Warmię, Mazury, woj. pomorskie, kujawsko-pomorskie, po Dolny Śląsk, do 11-14 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!