| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 22 lipca. Burze nie wystąpią, przeważnie pogodnie bez opadów z rześkim atlantyckim powietrzem

Pogoda na dziś 22 lipca. Burze nie wystąpią, przeważnie pogodnie bez opadów z rześkim atlantyckim powietrzem

Środa 22.07 zapowiada się przeważnie ze stabilną pogodą i umiarkowaną lub niską temperaturą, jak na lipiec, ale ze stabilnymi warunkami atmosferycznymi. Pogoda na dziś 22 lipca 2020 dla Polski nie przewiduje silnych burz i ulewnych opadów deszczu. Polska pozostanie pod wpływem klina wyżowego . Do kraju z zachodu i północnego zachodu będzie napływać chłodna masa powietrza polarnomorskiego.

Pogoda na dziś 22 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:20

Pogoda na dziś 22 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski brak burz i opadów deszczu, rześkie atlantyckie powietrze chłodny lipiec

W środę na ogół będzie pogodnie z umiarkowanym i małym zachmurzeniem, w ciągu dnia miejscami przejściowo rosnącym do dużego, zwłaszcza w dzielnicach południowych i północnych, ale przeważnie bez opadów. Niewykluczone, że lokalnie zdarzą się słabe przelotne opady na Mazurach, Podlasiu i Warmii, jednak ich prawdopodobieństwo jest dzisiaj niskie.

Pogoda 22 lipca 2020, prognozowana anomalia temperatury o godzinie 14:00

Pogoda 22 lipca 2020 prognoza temperatury w Polsce i Europie chłodny lipiec

Temperatura maksymalna, od 17-21 st. C. w rejonach podgórskich i nad morzem, do 22-24 st. C. na pozostałym obszarze Polski. Jak widać, dzisiaj niższe temperatury niż zwykle o tej porze w lipcu obejmą nie tylko Polskę, ale znaczny obszar Europy, szczególnie na północy i północnym wschodzie kontynentu.

Pogoda 22 lipca, trajektoria wsteczna napływającego powietrza do Polski

Pogoda 22 lipca 2020 adwekcja chłodnego powietrza niskie lipcowe temperatury w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem oraz w dzielnicach północno wschodnich chwilami silniejszy. Ciśnienie w ciągu dnia zacznie spadać.

Pogoda 22 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 22 lipca 2020 prognoza pogody jaka temperatura w Polsce i Europie czy będą burze

Pogoda na noc 22/23 lipca 2020

W nocy przeważnie dość pogodni z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, miejscami na zachodzie, w centrum i na północy rosnące do dużego, zwłaszcza w woj. lubuskim i wielkopolskim. Przeważnie bez opadów, dopiero nad ranem lokalnie, głównie na Pomorzu niewykluczone słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna, od 7-10 st. C. w rejonach podgórskich i miejscami na Podlasiu, do 10-14 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!