| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 21 lipca. Burze możliwe w Bieszczadach i Tatrach, temperatura przeważnie poniżej normy

Pogoda na dziś 21 lipca. Burze możliwe w Bieszczadach i Tatrach, temperatura przeważnie poniżej normy

Po przejściu chłodnego frontu atmosferycznego, dziś 21.07 na przeważającym obszarze kraju czeka nas ustabilizowanie warunków atmosferycznych. Pogoda na dziś 21 lipca 2020 dla Polski nie przewiduje gwałtownych burz (wyjątkiem rejony podgórskie), ulew i silnych porywów wiatru. Dostaniemy się pod wpływ klina wyżowego, z zachodu napłynie chłodniejsza masa powietrza polarnomorskiego, tylko na południu będzie jeszcze zalegać końcówka chłodnego frontu.

Pogoda 21 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:45

Pogoda na dziś 21 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski burze w Tatrach i Bieszczadach gdzie jest burza

We wtorek 21 lipca zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane i małe, tylko miejscami przejściowo rosnące do dużego, głównie w dzielnicach wschodnich, południowych i lokalnie na północy, a także początkowo w centrum. Zanikające słabe przelotne opady deszczu mogą się zdarzyć lokalnie przed południem na wschodzie Mazowsza, Lubelszczyźnie oraz na południu Podlasia oraz w ciągu dnia w rejonach podgórskich, głównie w Bieszczadach i na Podhalu, gdzie mogą się pojawić także burze, zwłaszcza po południu.

Pogoda 21 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 21 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski mapa synoptyczna

Mapa burzowa dla Polski, 21 lipca 2020. Prognozowane prawdopodobieństwo burz

Mapa burzowa dla Polski 21 lipca 2020 prawdopodobieństwo burz w Polsce gdzie jest burza

Na pozostałym obszarze kraju przeważnie bez opadów. Wiatr słaby i umiarkowany, tylko na północy, szczególnie nad morzem okresami silniejszy z zachodu i północnego zachodu. Ciśnienie bez większych zmian.

Pogoda 21 lipca 2020, prognozowany zasięg opadów i burz w rejonach podgórskich o godzinie 17:00

Pogoda 21 lipca 2020 prognoza burz i opadów w Polsce burze Tatry i Bieszczady

Temperatura maksymalna, od 18-21 st. C. nad morzem, w woj. śląskim oraz w rejonach podgórskich, do 22-25 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda na noc 21/22 lipca 2020

W nocy przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko miejscami zgromadzi się więcej chmur i zachmurzenie będzie duże, zwłaszcza w rejonach podgórskich, Podhala i Bieszczadów, a także na Pomorzu. Na ogół bez opadów. Temperatura minimalna, od 8-10 st. C. lokalnie w rejonach podgórskich, do 11-14 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!