| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 21 czerwca. Nadal burze i miejscami ulewne opady deszczu z podtopieniami i gradem

Pogoda na dziś 21 czerwca. Nadal burze i miejscami ulewne opady deszczu z podtopieniami i gradem

Kolejny dzień czerwca upłynie nam pod znakiem niestabilnej pogody. Polska pozostaje w polu obniżonego ciśnienia z wyraźnie zaznaczoną strefę ciepłego frontu rozciągającą się z północnego zachodu na południowy wschód kraju. Do Polski napływa ciepła, chwiejna i wilgotna masa powietrza. Pogoda na dziś 21 czerwca 2020 przewiduje na przeważającym obszarze kraju możliwe opady deszczu i miejscami burze, lokalnie z gradem. Miejscami opady mogą być ulewne i powodować lokalne podtopienia i zalania. Warto śledzić gdzie jest burza.

Pogoda na dziś 21 czerwca, prognoza pogody dla Polski. Prognozowana temperatura o godzinie

Pogoda na dziś 21 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski burze, ulewy, podtopienia, grad

Niedziela w woj. zachodnich, od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską, przeważający obszar Wielkopolski, Dolny i Górny Śląsk, Opolszczyznę i Małopolskę zapowiada się z przewagą zachmurzenia dużego i całkowitego. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie duże, w ciągu dnia miejscami z okresowymi większymi przejaśnieniami do umiarkowanego lub lokalnymi rozpogodzeniami do małego, szczególnie w dzielnicach północno wschodnich.

Pogoda 21-22 czerwca 2020. Mapa burzowa dla Polski. Prognozowane prawdopodobieństwo burz. Na obszarze 30-60% wydano 1 i 2 stopień ostrzeżenia meteorologicznego

Pogoda 21-22 czerwca 2020 mapa burzowa gdzie jest burza ulewy podtopienia w Polsce

Na przeważającym obszarze Polski z upływem dnia będą możliwe opady deszczu, a miejscami również burze, zwłaszcza od woj. pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i warmińsko-mazurskiego przez podlaskie, mazowieckie, łódzkie, lubelskie po świętokrzyskie, małopolskie i podkarpackie.

Pogoda 21 czerwca 2020. Prognozowana suma opadów deszczu do poniedziałkowego 22.06 poranka. Lokalnie suma opadów może być większa

Pogoda na 21 czerwca 2020 prognoza na noc 21/22 czerwca 2020 dla Polski ulewy burze grad podtopienia

Temperatura maksymalna, od 11-15 st. C. w rejonach podgórskich, od Sudetów po Tatry, 16-21 st. C. w woj. zachodnich, południowych oraz na południu Podkarpacia, 22-25 st. C. na przeważającym obszarze Polski, do 26-29 st. C. na wschodzie i północnym wschodzie.

Pogoda na noc 21/22 czerwca 2020

W nocy zachmurzenie duże i całkowite, gdzieniegdzie z okresowymi przejaśnieniami. Miejscami, zwłaszcza od woj. pomorskiego przez centrum po dzielnice południowe i południowo wschodnie możliwe okresami opady deszczu, a lokalnie również słabnące burze. Temperatura minimalna, od 11-14 st. C. w rejonach podgórskich, 15-17 st. C. w całej zachodniej połowie kraju, do 17-19 st. C. w centrum i na wschodzie.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!