| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 15 lipca. Na zachodzie i północy Polski pojawią się opady deszczu i burze, na pozostałym obszarze kraju przeważnie ciepło i pogodnie

Pogoda na dziś 15 lipca. Na zachodzie i północy Polski pojawią się opady deszczu i burze, na pozostałym obszarze kraju przeważnie ciepło i pogodnie

Dziś 15.07 Polska znajdzie się w polu obniżonego ciśnienia, dodatkowo na zachodzie i północnym zachodzie zaznaczy się strefa frontu okluzji na którym rozwinie się niewielki ośrodek niskiego ciśnienia. Do kraju będzie napływać dość ciepła masa powietrza polarnomorskiego. Pogoda na dziś 15 lipca 2020 dla Polski przewiduje na zachodzie i północy kraju pojawienie się opadów deszczu, miejscami również rozwiną się burze, punktowo z niewykluczonym drobnym gradem. Na pozostałym obszarze kraju przeważnie pogodnie i ciepło.

Pogoda na dziś 15 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:45

Pogoda na dziś 15 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski ciepło miejscami deszcz i burze

W środę 15.07 na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, z wyjątkiem dzielnic zachodnich i Pomorza, zwłaszcza Pomorza Zachodniego, gdzie już przed południem zacznie się gromadzić większe zachmurzenie.

15 lipca 2020, mapa burzowa dla Polski. Prognozowane prawdopodobieństwo burz

Pogoda 15 lipca 2020 mapa burzowa dla Polski gdzie jest burza

Z upływem dnia, głównie po południu i wieczorem wkroczy nad zachodnie dzielnice strefa frontowa z opadami deszczu. Popada, zwłaszcza od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską, po Dolny Śląsk i lokalnie, głównie zachodnie dzielnice Wielkopolski. Ponadto na tym obszarze miejscami mogą się pojawić burze, punktowo z gradem. Lokalnie może popadać przelotnie również na Podhalu. Na pozostałym obszarze kraju do końca dnia powinno być pogodnie, a jeśli zdołają się rozwinąć przelotne opady deszczu to tylko lokalnie.

Pogoda 15 lipca 2020, prognozowany zasięg opadów do godziny 20:00

Pogoda na dziś 15 lipca 2020 prognoza pogody gdzie jest burza gdzie będzie padać deszcz w Polsce

Temperatura maksymalna, od 20-23 st. C. w rejonach podgórskich oraz na zachodzie i północnym zachodzie woj. zachodniopomorskiego, do 24-28 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Pogoda 15 lipca 2020, prognozowana temperatura do godziny 14:00

Pogoda 15 lipca 2020 prognoza temperatury w Polsce gdzie będą burze mapa

Pogoda na noc 15/16 lipca 2020

W nocy we wschodnich i północno wschodnich dzielnicach kraju, od Warmii, Mazur, Podlasia przez Lubelszczyznę, przeważający obszar Mazowsza i Ziemi Świętokrzyskiej po Podkarpacie i wschodnią Małopolskę, będzie pogodnie z niewielkim zachmurzeniem. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie w ciągu nocy umiarkowane rosnące do dużego z przejaśnieniami. Miejscami pojawią się opady deszczu, a lokalnie początkowo również niewykluczone zanikające burze. Temperatura minimalna, od 9-13 st. C. w rejonach podgórskich i na Podlasiu, do 13-15, lokalnie 16 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!