| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 15 czerwca. Brak burz, słaby deszcz tylko lokalnie. Najcieplej na Ziemi Lubuskiej

Pogoda na dziś 15 czerwca. Brak burz, słaby deszcz tylko lokalnie. Najcieplej na Ziemi Lubuskiej

Rozpoczynamy kolejny tydzień czerwca. Polska nadal znajduje się w polu obniżonego ciśnienia. Na północy, wschodzie i południowym wschodzie zaznacza się zachmurzeniem strefa frontu atmosferycznego rozciągającego się od Łotwy przez Białoruś zachodnią Ukrainę po Wyspy Brytyjskie. Z północy i północnego wschodu napływa chłodniejsza i stabilniejsza masa powietrza, jedynie na zachodzie kraju zalega cieplejsze powietrze polarnomorskie. Pogoda na dziś 15 czerwca 2020 dla Polski przewiduje brak burz i tylko lokalnie możliwe słabe przelotne opady deszczu.

Pogoda na dziś 15 czerwca 2020. Prognoza pogody dla Polski. Przewidywany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda na dziś 15 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski brak burz temperatura opady

Poniedziałek 15.06 na Podkarpaciu, na przeważającym obszarze Lubelszczyzny, we wschodniej Małopolsce i Ziemi Świętokrzyskiej po Podlasie, Warmię, Mazury i woj. pomorskie zapowiada się z przewagą zachmurzenia dużego i całkowitego, gdzieniegdzie z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie będzie umiarkowane i miejscami w ciągu dnia okresami duże, ale z większymi przejaśnieniami lub rozpogodzeniami. Słaby przelotny deszcz jeśli popada, to tylko lokalnie, głównie na południowym wschodzie oraz na północy. Najwięcej chwil ze Słońcem, czeka dziś mieszkańców zachodnich województw.

Pogoda na dziś 15 czerwca 2020. Zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:15

Pogoda na dziś 15 czerwca 2020 prognoza pogody czy będą burze

Na termometrach zanotujemy, od 15-19 st. C. na Lubelszczyźnie, Podkarpaciu, w Małopolsce oraz w woj. pomorskim w strefie utrzymującego się większego zachmurzenia warstwowego, przez 19-23 st. C. na przeważającym obszarze Polski, do 25-26 st. C. na zachodzie, zwłaszcza na Ziemi Lubuskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich chwilami silniejszy. Ciśnienie bez większych zmian.

Pogoda na 15 czerwca 2020. Prognozowana temperatura do godziny 16:00

Pogoda 15 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski

Pogoda na noc 15/16 czerwca 2020

W nocy na wschodzie i południowym wschodzie, od wschodniego i południowego Podlasia przez Lubelszczyznę, Podkarpacie, wschodnie i południowe Mazowsze, Ziemie Świętokrzyską po Małopolskę oraz w woj. pomorskim zachmurzenie duże i okresami całkowite z przejaśnieniami. Lokalnie może słabo przelotnie popadać. Na pozostałym obszarze dość pogodnie z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura minimalna, od 9-11 st. C. na północy i zachodzie, zwłaszcza w woj. pomorskim, 11-12 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 13-15 st. C. miejscami na południu oraz w dzielnicach południowo wschodnich kraju.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!