| |
Zagrożenie!
Pogoda na czwartek 30 lipca 2020. Słonecznie i ciepło bez burz, słaby przelotny deszcz tylko lokalnie na północy kraju

Pogoda na czwartek 30 lipca 2020. Słonecznie i ciepło bez burz, słaby przelotny deszcz tylko lokalnie na północy kraju

Na takie dni w sezonie urlopowym warto poczekać. Dziś 30.07 na przeważającym obszarze Polski możemy liczyć na stabilną pogodę, którą zapewni nam wyż Claws znad północnych Niemiec. Do kraju z zachodu będzie napływać nieco chłodniejsza i stabilniejsza masa powietrza polarnomorskiego. Pogoda na czwartek 30 lipca 2020 dla Polski zapowiada sporo chwil ze Słońcem i przyjemną umiarkowaną temperaturą. Deszcz, jeśli popada, to tylko lokalnie słabo i przelotnie na północy kraju, gdzie zaznaczy się wpływ zatoki niżowej związanej z niżem znad Skandynawii.

Pogoda na czwartek 30 lipca 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 07:35

Pogoda na czwartek 30 lipca 2020 prognoza pogody dla Polski brak burz i ciepło na południu

W czwartek 30.07 na przeważającym obszarze Polski będzie słonecznie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko na północy w ciągu dnia, zwłaszcza w woj. zachodniopomorskim, kujawsko-pomorskim, pomorskim i lokalnie w warmińsko-mazurskim zgromadzi się więcej chmur i tutaj lokalnie, głównie na Wybrzeżu mogą się zdarzyć słabe przelotne opady deszczu. Znakomite warunki pogodowe będą dzisiaj do uprawiania górskiej turystyki.

Pogoda czwartek 30 lipca 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda czwartek 30 lipca 2020 prognoza pogody czy będą burze

Ciepło, temperatura maksymalna, od 18-24 w północnej połowie kraju (najniższa nad morzem na północy woj. pomorskiego), do 25-29 st. C. (najcieplej od Krakowa przez Tarnów, Sandomierz, Rzeszów po Przemyśl).

Pogoda czwartek 30 lipca 2020, prognozowana temperatura o godzinie 15:00

Pogoda 30 lipca 2020 prognozowana temperatura w Polsce

Wiatr w centrum i na południu słaby i umiarkowany, na pozostałym obszarze umiarkowany, okresami silniejszy, zwłaszcza nad morzem. Ciśnienie nieznacznie spadnie.

Pogoda na noc 30/31 lipca 2020

W nocy na północy i północnym wschodzie, od woj. pomorskiego przez kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie po północną połowę mazowieckiego, północne krańce lubelskiego i początkowo miejscami zachodniopomorskie zachmurzenie umiarkowane rosnące do dużego. Na pozostałym obszarze przeważnie pogodnie z niewielkim i miejscami umiarkowanym zachmurzeniem. Lokalnie na północy woj. warmińsko-mazurskiego i podlaskiego niewykluczone słabe przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna, od 10, do 15 st. C. (najwyższa w dzielnicach południowo wschodnich).

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!