| |
Zagrożenie!
Pogoda na 22 marca 2022. Słonecznie i ciepło w Polsce. Temperatura wzrośnie do 18 stopni

Pogoda na 22 marca 2022. Słonecznie i ciepło w Polsce. Temperatura wzrośnie do 18 stopni

Zgodnie z prognozami, w tym tygodniu czeka nas powiew ciepłej i słonecznej pogody związanej z obecnością wyżu - nie inaczej zapowiada się pogoda we wtorek 22 marca 2022. To będzie jeden z cieplejszych dni od początku roku. Nadal w całym kraju spodziewamy się słonecznej i przeważnie bezchmurnej aury. Wiatr nadal nie będzie stanowić zagrożenia, nieco silniej powieje miejscami w górach, zwłaszcza w Sudetach. Zapraszamy na prognozę pogody.

Ciepły i wiosenny dzień w Polsce. Prognozowana anomalia temperatury w Europie, 22.03

Pogoda na wtorek 22 marca 2022, ciepło i słonecznie w Polsce, dodatnia anomalia temperatury

Pogoda na dziś, wtorek 22 marca 2022

Sytuacja synoptyczna nie ulegnie większej zmianie. Polska nadal pozostaje w zasięgu wyżu Peter, ale jego centrum w ciągu doby przemieściło się nad pogranicze Polski i Białorusi. 

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 22 marca 2022, słoneczny wyż w Polsce

We wtorek słonecznie i bezchmurnie

To będzie kolejny słoneczny i przeważnie bezchmurny dzień w całej Polsce. Taka sytuacja w ciągu roku nie zdarza się często. Ponadto będzie cieplej. Po pracy zachęcamy do aktywności na świeżym powietrzu.

Brak zachmurzenia w Polsce. Prognoza na godzinę 16:00, 22 marca 2022

Pogoda 22 marca 2022, brak zachmurzenia w Polsce, nadal słoneczny wyż

Temperatura wzrośnie, poczujemy wiosnę

Przed nami ciepły dzień po ustąpieniu nocnych przymrozków. Już wczoraj temperatura w Ustce wzrosła do 14,7 st. C. To była najwyższa temperatura w kraju na stacji pierwszego rzędu IMGW. Dzisiaj spodziewamy się jeszcze wyższych temperatur. Zrobi się po południu naprawdę przyjemnie i ciepło. Z pewnością znajdą się osoby w krótkich rękawkach. Spodziewamy się maksymalnie, od 13, do 18 st. C. Chłodniej tylko na Półwyspie Helskim.

Prognozowana temperatura w Polsce, 22 marca 2022 o godzinie 16:00

Pogoda 22 marca 2022, temperatura w Polsce

Wiatr silniejszy w Sudetach. Ciśnienie spada

Wiatr nadal będzie słaby, miejscami okresowo umiarkowany, na ogół z kierunków wschodnich i południowych. Chwilami silniej powieje w rejonach podgórskich, głównie w Sudetach do 60 km/h.

Prognozowane maksymalne porywy wiatru w Polsce, 22 marca 2022

Pogoda 22 marca 2022, prognoza wiatru w Polsce

Ciśnienie nadal wysokie, ale będzie spadać, gdyż niebawem nastąpi przebudowa pola wyżowego. Antycyklon podzieli się na kilka ośrodków wyżowych. Ciśnienie w południe w Bydgoszczy wyniesie 1038 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!