| |
Zagrożenie!
Pogoda na 15 września 2021. Pogodnie z letnią temperaturą. Na zachodzie Polski wkroczy deszcz

Pogoda na 15 września 2021. Pogodnie z letnią temperaturą. Na zachodzie Polski wkroczy deszcz

Przed nami jeden z ostatnich powiewów wrześniowego lata, jaki przyniesie pogoda na środę 15 września 2021. Wczoraj 14.09 temperatura we Wrocławiu wzrosła do 24,4 st. C., a dziś 15.09 będzie jeszcze cieplej i zrobi się gorąco przed uderzeniem chłodu, jaki nas czeka za kilka dni. Na ogół na przeważającym obszarze Polski, będzie pogodnie i ciepło, miejscami gorąco, jedynie na zachodzie z upływem popołudnia i wieczorem zacznie się chmurzyć i tam, szczególnie na Pomorzu Zachodnim pojawią się opady deszczu.

Pogoda na środę 15 września 2021, szczegółowa prognoza pogody dla Polski, powiew lata przed ochłodzeniem

Polska będzie pozostawać na skraju wyżu, jednak w drugiej połowie dnia na zachodzie zacznie się zbliżać znad Niemiec strefa ciepłego frontu atmosferycznego związana z niżem Roland znad Morza Północnego. Do kraju przed frontem, będzie napływać ciepła masa powietrza polarnomorskiego.

Pogoda na dziś, środa 15 września 2021. Układ baryczny nad Europą o godzinie 14:00

Pogoda na dziś, środa 15 września 2021, gorąco na zachodzie Polski, później deszcz

W środę 15.09 spodziewamy się słonecznego dnia z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, początkowo miejscami z dużym na północnym wschodzie. O poranku lokalnie możliwe zanikające mgły. Na zachodzie kraju po południu i wieczorem miejscami zachmurzenie stopniowo zacznie rosnąć do dużego.

Prognozowany zasięg opadów deszczu w Polsce, do godziny 20:00.

Pogoda 15 września 2021, godzinowa prognoza opadów deszczu w Polsce

W tej części Polski miejscami przed końcem dnia pojawią się przelotne opady deszczu. Popada w województwie zachodniopomorskim, lubuskim i miejscami dolnośląskim, a wieczorem oraz w nocy 15/16 września, strefa opadów deszczu, będzie się stopniowo przesuwać w głąb kraju z zachodu na północny wschód.

Prognozowany zasięg opadów deszczu w Polsce, do godziny 24:00.

Pogoda 15 września 2021, gorąco na zachodzie, gdzie spadnie deszcz

Opady deszczu do czwartkowego 16.09 poranka rozszerzą się na Wielkopolskę, Kujawy po województwo pomorskie i znaczną część warmińsko mazurskiego.

Prognozowana suma opadów deszczu w Polsce, do czwartkowego 16.09 poranka.

Pogoda na noc 15/16 września 2021, gdzie będzie padać deszcz w Polsce

Miejscami w środę będzie gorąco. Wiatr słaby i umiarkowany, nasili się w Sudetach

To będzie jeden z ostatnich gorących dni z wysoką temperaturą we wrześniu w Polsce. Spodziewamy się maksymalnie, od 18-20 st. C. na Podlasiu i Mazurach, 21-24 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 25-27 st. C. miejscami na zachodzie i południowym zachodzie.

Prognozowana temperatura w Polsce, 15 września 2021.

Pogoda w Polsce. 15 września 2021, prognoza temperatury

Wiatr będzie słaby, na wybrzeżu umiarkowany, okresami porywisty, południowo wschodni i południowy. Wiatr stopniowo zacznie się nasilać w Sudetach, w porywach do 70 km/h. Ciśnienie będzie spadać, w Opolu w południe wyniesie 1017 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!