| |
Zagrożenie!
Pogoda na sobotę 1 sierpnia 2020. Przeważnie bez opadów i burz z letnią temperaturą

Pogoda na sobotę 1 sierpnia 2020. Przeważnie bez opadów i burz z letnią temperaturą

W sobotę 01.08 Polska pozostanie pod wpływem słabego wyżu Claws znad południowego Bałtyku. Do wschodnich dzielnic z północy będzie napływać chłodniejsza masa powietrza, która na zachodzie i południu kraju w wyniku niewielkiego przepływu i operacji słonecznej będzie się coraz bardziej nagrzewać. Pogoda na sobotę 1 sierpnia 2020 dla Polski przeważnie nie przewiduje opadów deszczu i burz. Aura na ogół będzie stabilna, aczkolwiek na północy, wschodzie i miejscami w centrum okresowo może przeważać większe podinwersyjne zachmurzenie kłębiasto warstwowe.

Pogoda na sobotę 1 sierpnia 2020, zachmurzenie nad Polską o godzinie 07:00

Pogoda na sobotę 1 sierpnia 2020 prognoza pogody dla Polski brak burz

W sobotę na Warmii, Mazurach, Podlasiu, Lubelszczyźnie, Mazowszu, Ziemi Łódzkiej i Świętokrzyskiej, Podkarpaciu zachmurzenie będzie umiarkowane i miejscami okresowo duże, ale z większymi przejaśnieniami i możliwymi rozpogodzeniami. Na pozostałym obszarze kraju przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, tylko miejscami przejściowo z dużym nasuwającym się zachmurzeniem. Ponadto początkowo lokalnie w woj. zachodniopomorskim, pomorskim i kujawsko pomorskim może być mglisto. Na ogół bez opadów, tylko lokalnie w woj. wschodnich może się zdarzyć słaby przelotny deszcz.

Pogoda 1 sierpnia 2020, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 1 sierpnia 2020 prognoza pogody dla Polski

Temperatura maksymalna, od 20-23 st. C. nad morzem w woj. Pomorskim oraz w rejonach podgórskich Małopolski i Podkarpacia, 23-26 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 27-28 st. C. miejscami w woj. zachodnich (najcieplej w woj. lubuskim).

Pogoda 1 sierpnia 2020, prognozowana temperatura o godzinie 17:00

Pogoda sobota 1 sierpnia 2020 prognoza temperatury w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, na Lubelszczyźnie chwilami silniejszy. Ciśnienie bez większych zmian. Pogoda na noc 1/2 sierpnia 2020 W nocy przeważnie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, z licznymi rozpogodzeniami do niemal bezchmurnego nieba na wschodzie, w centrum i na południowym wschodzie kraju. Miejscami nad ranem w rejonie mgły i zamgleń zachmurzenie wzrośnie, głównie na Warmii, Mazurach i Podlasiu. Temperatura minimalna, od 8-12 st. C. od woj. pomorskiego po śląskie i na wschód od nich, do 13-17 st. C. na pozostałym obszarze kraju (najwyższa na zachodzie tuż przy granicy z Niemcami).

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!