| |
Zagrożenie!
Pogoda na 1 maja 2022. Ciepło w Polsce do 21 stopni. Przelotne opady tylko lokalnie

Pogoda na 1 maja 2022. Ciepło w Polsce do 21 stopni. Przelotne opady tylko lokalnie

Początek maja przyniesie przyzwoite warunki pogodowe w Polsce - przewiduje pogoda w niedzielę 1 maja 2022. Czeka nas na ogół przyjemny ciepły dzień z temperaturą maksymalną do 21 stopni. Przelotne opady i niewykluczone burze mogą wystąpić tylko lokalnie, głównie na południu i na północnym wschodzie Polski. Najchłodniej nadal będzie nad morzem, gdzie dodatkowo zaznaczy się pasmo dużego zachmurzenia. Zapraszamy na szczegółową prognozę pogody.

Zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:45

Pogoda na niedzielę 1 maja 2022, dokładna prognoza pogody dla Polski

Pogoda na dziś, niedziela 1 maja 2022

Polska pozostaje w zasięgu wału wyżowego w którym znajduje się kilka centrów słabych ośrodków wyżowych. Do kraju napływa nieco chwiejne i cieplejsze powietrze polarne - morskie.

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 14:00

Pogoda 1 maja 2022 w Polsce

W niedzielę ciepło i pogodnie. Lokalnie możliwy przelotny deszcz i burza

W ciągu dnia wzdłuż całego wybrzeża będzie dominować zachmurzenie duże i miejscami przejściowo umiarkowane i tutaj najchłodniej, ale raczej bez opadów, jedynie między Pomorzem Gdańskim i Warmią początkowo miejscami może popadać. Na pozostałym obszarze kraju przez znaczną część dnia będzie pogodnie z umiarkowanym i niewielkim zachmurzeniem. Miejscami wypiętrzą się chmury kłębiaste i wtedy po południu lokalnie może z nich przelotnie popadać, a nawet zagrzmieć. Będą to jednak opady bardzo rozproszone i przelotne o lokalnym zasięgu w południowej Polsce i na północnym wschodzie.

Prognozowane rozproszone przelotne opady w Polsce, do godziny 14:00, 1 maja 2022

Pogoda 1 maja 2022, mapa opadów w Polsce 

Ciepło w Polsce z temperaturą do 21 stopni

To będzie dzień z przyjemną temperaturą. Spodziewamy się maksymalnie, od 16, do 21 st. C. Chłodniej będzie tylko na wybrzeżu oraz lokalnie w rejonach podgórskich.

Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 14:00, 1 maja 2022

Pogoda 1 maja 2022, temperatura w Polsce

Wiatr słaby, ciśnienie nieznacznie w dół

Wiatr będzie słaby, z kierunków zmiennych, jedynie lokalnie w rejonie przelotnych opadów i ewentualnej punktowej burzy silniejszy. Ciśnienie nieznacznie spadnie, w południe w Bydgoszczy wyniesie 1022 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!