| |
Zagrożenie!
Pogoda na 1 listopada 2020. Wszystkich Świętych na zachodzie Polski z deszczem. Najcieplej na Dolnym Śląsku

Pogoda na 1 listopada 2020. Wszystkich Świętych na zachodzie Polski z deszczem. Najcieplej na Dolnym Śląsku

Przed nami uroczystość Wszystkich Świętych. Przypada ona tradycyjnie na początku listopada. Pogoda na 1 listopada 2020 dla Polski po dość chłodnej nocy zapowiada stabilną aurę na przeważającym obszarze kraju, wyjątkiem będą dzielnice zachodnie, bo tutaj z upływem dnia z zachodu na wschód będzie się przemieszczać strefa frontowa z opadami deszczu. Mimo to, w tej części kraju zanotujemy najwyższe temperatury, zwłaszcza na Dolnym Śląsku.

Spodziewamy się od 10-12 st. C. na przeważającym obszarze polski, do 13-16 st. C. na zachodzie i południowym zachodzie. Najwyższa temperatura przed pojawieniem się opadów deszczu zostanie zanotowana na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. 

Pogoda 1 listopada 2020. Wszystkich Świętych w Polsce. Prognozowana temperatura o godzinie 13:00

Pogoda na 1 listopada 2020, prognoza pogody Wszystkich Świętych w Polsce

Mimo dość chłodnego początku dnia, anomalia temperatury pozostanie dodatnia. Będzie to kolejny dzień Wszystkich Świętych w Polsce bez zimowych akcentów.

Pogoda 1 listopada 2020 w Polsce. Prognozowana anomalia temperatury o godzinie 13:00

Pogoda niedziela 1 listopada 2020, prognoza pogody dla Polski

Niedziela 1 listopada 2020 w Polsce, na wschodzie, w centrum oraz na południowym wschodzie zapowiada się pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, aczkolwiek początkowo może być mglisto z niskim podinwersyjnym zachmurzeniem. Dobra pogoda czeka nas szczególnie na obszarze od województwa warmińsko-mazurskiego przez mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie, po podkarpackie i małopolskie.

W ciągu dnia z zachodu na wschód, zacznie się przemieszczać front atmosferyczny przez zachodnie dzielnice Polski. Przyniesie on miejscami opady deszczu. 

Pogoda 1 listopada 2020. Prognozowany zasięg opadów do godziny 16:00

Pogoda 1 listopada 2020, prognoza pogody dla Polski

Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane rosnące do dużego, a na zachodzie do całkowitego, aż do pojawianie się opadów deszczu, zwłaszcza w godzinach popołudniowych.

Pogoda 1 listopada 2020, prognozowany zasięg opadów deszczu do godziny 19:00

Pogoda na 1 listopada 2020, prognoza pogody Wszystkich Świętych, opady, temperatura w Polsce

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!