| |
Zagrożenie!
Pogoda długoterminowa na 16 dni. Wzrost temperatury, niewiele opadów, sporo Słońca w Polsce. Zmiany w drugiej dekadzie kwietnia

Pogoda długoterminowa na 16 dni. Wzrost temperatury, niewiele opadów, sporo Słońca w Polsce. Zmiany w drugiej dekadzie kwietnia

Przewaga pogody wyżowej, sporo chwil ze Słońcem, wzrost temperatury i niewiele opadów, to najnowsza pogoda długoterminowa na 16 dni dla Polski. W nowym tygodniu czeka nas adwekcja ciepłej masy powietrza, dlatego temperatura po raz pierwszy w tym roku osiągnie w kwietniu miejscami lub przekroczy 20 st. C. Sprawdźmy, co zapowiada długoterminowa prognoza pogody dla Polski w kolejnych dniach kwietnia.

Pogoda długoterminowa na 16 dni. Prognozowana temperatura, od 5, do 20 kwietnia 2020

Pogoda długoterminowa na 16 dni dla Polski. Prognoza pogody temperatura opady kwiecień 2020

Po chłodniejszym początku, zgodnie z naszą poprzednią prognozą długoterminową, w nowym tygodniu temperatura wzrośnie. Temperatura miejscami, zwłaszcza na zachodzie i południu osiągnie lub przekroczy 20 st. C.

Prognozowana anomalia temperatury za okres najbliższych 10 dni

Pogoda długoterminowa na 16 dni, prognoza temperatury kwiecień 2020

Przez większą część Wielkiego Tygodnia pozostaniemy pod wpływem wyżu, dlatego możemy liczyć na słoneczną i ciepłą pogodę.

Prognozowane średnie ciśnienie w okresie najbliższych 10 dni

Pogoda długoterminowa na 16 dni, prognoza pogody ciśnienie temperatura kwiecień 2020 w Polsce

Sytuacja zacznie się zmieniać pod koniec tygodnia, gdy około 11-12 kwietnia wkroczy strefa frontowa z opadami. Miejscami mogą wystąpić również burze. Wcześniej aura będzie stabilna, dlatego opadów nie będzie.

Prognozowana suma opadów do 12 kwietnia 2020 roku

Pogoda długoterminowa na 16 dni dla Polski prognoza opadów kwiecień 2020

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!