| |
Zagrożenie!
Pogoda na 9 listopada 2021. Polska dostaje się pod wpływ wyżu. Zanikający deszcz na południowym wschodzie

Pogoda na 9 listopada 2021. Polska dostaje się pod wpływ wyżu. Zanikający deszcz na południowym wschodzie

Pogoda we wtorek 9 listopada 2021 - przyniesie dziś stopniową poprawę warunków atmosferycznych w całym kraju, jedynie w pierwszej części dnia, będą jeszcze możliwe zanikające opady deszczu na południowym wschodzie kraju, zwłaszcza na Podkarpaciu i na południu Małopolski. Pozostałe regiony Polski dostaną się pod wpływ wyżu. Po możnej nocy na północy i północnym wschodzie kraju, niewiele cieplej będzie w ciągu dnia w tych regionach. Zapraszamy na codzienną szczegółową prognozę pogody.

Prognozowany zasięg opadów deszczu w Polsce, do godziny 09:00

Pogoda na wtorek 9 listopada 2021. Polska dostaje się pod wpływ wyżu. Zanikające opady deszczu na południowym wschodzie

Pogoda na dziś, wtorek 9 listopada 2021

Polska dostanie się dziś pod wpływ wyżu Tilda z centrum nad pograniczem Polski i Białorusi, tylko początkowo na południowym wschodzie, będzie się jeszcze zaznaczać strefa odsuwającego chłodnego frontu atmosferycznego. Do kraju nadal będzie napływać chłodna masa powietrza arktycznego.

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 9 listopada 2021. Zanikający deszcz na południowym wschodzie Polski. Pozostałe regiony dostaną się pod wpływ wyżu

We wtorek zanikający deszcz na południowym wschodzie Polski

W ciągu dnia na połowie północno wschodniej połowy kraju, będzie pogodnie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, aczkolwiek początkowo nasunie się niskie zachmurzenie warstwowe nad Podlasie, Lubelszczyznę i Mazowsze, powinno jednak w ciągu dnia ustąpić. Na pozostałym obszarze zachmurzenie będzie duże, gdzieniegdzie z przejaśnieniami, a na południowym zachodzie, od Ziemi Lubuskiej po Opolszczyznę i Dolny Śląska w drugiej połowie dnia z rozpogodzeniami.

Prognozowane zachmurzenie w Polsce, do godziny 16:00, 9 listopada 2021

Pogoda 9 listopada 2021. Prognoza zachmurzenia, opadów i temperatury w Polsce

Na Podkarpaciu oraz na południu Małopolski, głównie w pierwszej części dnia, będą możliwe zanikające opady deszczu, a w górach śniegu.

Najzimniej na północnym wschodzie Polski

Minionej nocy na północy i północnym wschodzie, temperatura na wysokości 2m spadła do -4/0 st. C. W ciągu dnia właśnie w tych regionach temperatura będzie najniższa. Spodziewamy się maksymalnie, od 3-5 st. C. na północnym wschodzie, zwłaszcza na Podlasiu i Mazurach, do 6-11 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Prognozowana maksymalna temperatura w Polsce, 9 listopada 2021

Pogoda 9 listopada 2021. Prognoza temperatury w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, ciśnienie zacznie spadać

We wtorek wiatr będzie słaby i umiarkowany, tylko nad morzem oraz w Sudetach okresami silniejszy, na zachodzie z kierunków południowych, na wschodzie kraju z kierunków wschodnich.

Prognoza maksymalnych porywów wiatru w Polsce, 9 listopada 2021

Pogoda 9 listopada 2021. Prognoza wiatru w Polsce

Ciśnienie w ciągu dnia zacznie spadać, w południe w Gdańsku wyniesie 1031 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!