| |
Zagrożenie!
Pogoda 6 czerwca. Sporo chwil ze Słońcem. Temperatura wzrośnie do 25 st. C., deszcz popada tylko lokalnie

Pogoda 6 czerwca. Sporo chwil ze Słońcem. Temperatura wzrośnie do 25 st. C., deszcz popada tylko lokalnie

Prognoza pogody na sobotę 6 czerwca przeważnie zapowiada poprawę pogody. Strefa frontowa z opadami deszczu odsunęła się minionej doby za naszą południową i wschodnią granicę. Polska pozostaje w polu obniżonego ciśnienia związanego z ośrodkami niżowymi znad Skandynawii i Morza Północnego. Do kraju napływa powietrze polarnomorskie. Szczegółowa pogoda na 6 czerwca 2020 dla Polski przewiduje sporo chwil ze Słońcem, wzrost temperatury nawet do 25 st. C., a możliwy deszcz tylko lokalnie.

Pogoda 6 czerwca 2020 dla Polski. Poranne zdjęcie satelitarne z godziny 06:45

Pogoda 6 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski jaka temperatura czy spadnie deszcz i przejdą burze

Prognoza pogody 6 czerwca 2020 dla Polski. Prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 6 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski mapa synoptyczna jaka temperatura

Sobota na przeważającym obszarze kraju zapowiada się pogodna z niewielkim i okresami umiarkowanym zachmurzeniem. W ciągu dnia więcej chmur zacznie się gromadzić na obszarze, od województwa warmińsko-mazurskiego przez kujawsko-pomorskie, południową połowę wielkopolskiego wraz z pograniczem łódzkiego po dolnośląskie, częściowo lubuskie i opolskie. W tych regionach z upływem godzin do wieczora może miejscami popadać deszcz.

Prognozowany zasięg możliwych opadów deszczu w sobotę 6 czerwca 2020, do godziny 21:00

Pogoda 6 czerwca 2020 prognoza pogody opady deszczu i burze temperatura w Polsce

Temperatura maksymalna, od 17-21 st. C. na zachodzie i północy, do 22-26 st. C. na wschodzie i południowym wschodzie Polski.

Pogoda 6 czerwca 2020 dla Polski. Prognozowana temperatura maksymalna

Pogoda 6 czerwca 2020 sobota prognoza pogody temperatura deszcz burze w Polsce

Wiatr na południowym wschodzie słaby i umiarkowany, na pozostałym obszarze umiarkowany i okresami silniejszy, zwłaszcza nad morzem.

Pogoda noc 6/7 czerwca 2020 dla Polski

W nocy przeważnie zachmurzenie umiarkowane i miejscami okresowo duże z większymi przejaśnieniami. Na wąskim obszarze od województwa warmińsko-mazurskiego przez kujawsko-pomorskie po miejscami Dolny Śląsk i Opolszczyznę możliwe opady deszczu. Opady deszczu znad Ukrainy mogą również pojawić się nad Lubelszczyzną i wschodnim Podkarpaciem. Niewykluczone, że na Dolnym Śląsku i Lubelszczyźnie zagrzmi.

Pogoda 6 czerwca 2020 prognoza pogody na noc 6/7 czerwca dla Polski

Temperatura minimalna, od 9-11 st. C. od Pomorza, Ziemie Lubuską po zachodnie dzielnice Dolnego Śląska, przez 12-14 st. C. od Podlasia przez centrum po Małopolskę, Górny Śląsk i Opolszczyznę, do 14-16 st. C. na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!