| |
Zagrożenie!
Pogoda na 4 czerwca 2021. W piątek miejscami gorąco i dużo słońca w Polsce. Lokalnie przelotny deszcz i burza

Pogoda na 4 czerwca 2021. W piątek miejscami gorąco i dużo słońca w Polsce. Lokalnie przelotny deszcz i burza

Pogoda w piątek 04.06 w Polsce przyniesie sporo chwil ze Słońcem, bo na ogół zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, tylko miejscami, zwłaszcza na wschodzie, północnym wschodzie oraz na zachodzie i północnym zachodzie kraju okresowo wzrośnie do dużego i tam w ciągu dnia może lokalnie przelotnie popadać deszcz, a punktowo, głównie w województwie warmińsko mazurskim i na północy podlaskiego może się zdarzyć burza, z drobnym gradem - tak zapowiada się pogoda na piątek 4 czerwca 2021. Polska będzie pozostawać pod wpływem klina wyżowego związanego z wyżem Waltraud znad Skandynawii, na zachodzie kraju zaznaczy się również zbliżający się ciepły front atmosferyczny. Do Polski nadal będzie napływać powietrze arktyczne, ale mocno przetransformowane nad ciepłym lądem w Rosji, dlatego nie odczujemy ochłodzenia, jakie powinno być w tej sytuacji.

Pogoda na dziś, piątek 4 czerwca 2021. Prognoza układu barycznego w Polsce i Europie

Pogoda na piątek 4 czerwca 2021, szczegółowa prognoza pogody dla Polski, gorąco, lokalnie przelotny deszcz i burza, sporo słońca

W piątek 04.06 na przeważającym obszarze Polski, będzie słonecznie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem, jedynie miejscami na wschodzie, północnym wschodzie oraz na zachodzie i północnym zachodzie, w ciągu dnia zachmurzenie wzrośnie do dużego i tam może lokalnie przelotnie popadać deszcz, a punktowo, zwłaszcza w województwie warmińsko mazurskim po północne Podlasie, może się punktowo pojawić popołudniowa burza, z drobnym gradem.

Zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:20, 4 czerwca 2021

Pogoda 4 czerwca 2021, zachmurzenie w Polsce

Prognozowany zasięg opadów w Polsce, do godziny 11:00, 4 czerwca 2021

Pogoda 4 czerwca 2021, prognoza opadów deszczu i burz w Polsce, gdzie popada

Prognozowany zasięg opadów w Polsce, do godziny 17:00, 4 czerwca 2021

Pogoda 4 czerwca 2021, godzinowa prognoza pogody dla Polski

Coraz cieplej, temperatura maksymalna na ogół, od 21, do 25 st. C., lokalnie 26, lokalnie 27 st. C. na Dolnym Śląsku. Chłodniej w rejonach podgórskich oraz miejscami nad samym morzem.

Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 18:00, 4 czerwca 2021

Pogoda, temperatura w Polsce, 4 czerwca 2021

Temperatura wreszcie zacznie wyraźnie osiągać lub przekraczać normę klimatyczną dla tego okresu roku, zwłaszcza na zachodzie, w centrum i na południowym zachodzie Polski.

Prognozowana anomalia temperatury w Polsce i Europie, 4 czerwca 2021

Pogoda, prognoza anomalii temperatury w Polsce i Europie, 4 czerwca 2021

Wiatr słaby, okresami umiarkowany, z kierunków wschodnich. Ciśnienie po południu zacznie spadać, w południe w Bydgoszczy wyniesie 1025 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!