| Szukaj |
Zagrożenie!

Pogoda na 23 lipca 2021. Temperatura nadal bez upału. Burze nie wystąpią, przeważnie bez opadów

Pogoda w piątek 23 lipca nie przyniesie istotnej zmiany warunków atmosferycznych. Nadal nie spodziewamy się burz. Na ogół nie powinno padać, a przelotny słaby deszcz, jeśli się pojawi to wyłącznie lokalnie. Przeważanie zachmurzenie będzie umiarkowane i duże z szansą w ciągu dnia na przejaśnienia lub rozpogodzenia, szczególnie na Kujawach, Mazurach, Warmii, Podlasiu i Pomorzu - zapowiada pogoda na piątek 23 lipca 2021. Polska nadal pozostaje na skraju wyżu Dana znad Morza Północnego. Do kraju napływa chłodniejsze powietrze polarne - morskie.

Pogoda na dziś, piątek 23 lipca 2021. Prognoza układu barycznego w Polsce i Europie

Pogoda na piątek 23 lipca 2021, prognoza pogody dla Polski, umiarkowana letnia temperatura, bez upałów i burz

Pogoda w piątek 23.07, będzie przeważnie dość stabilna. Mimo miejscami utrzymującej się przewagi zachmurzenia umiarkowanego i dużego, ale w ciągu dnia z szansą miejscami na przejaśnienia i rozpogodzenia, szczególnie na północy i północnym wschodzie, to na ogół padać nie będzie, aczkolwiek lokalnie słabego przelotnego deszczu w zupełności wykluczyć nie można.

Zachmurzenie w Polsce o godzinie 06:40, 23 lipca 2021

Pogoda 23 lipca 2021, brak upału i burz w Polsce, prognoza zachmurzenia

To będzie kolejny dzień bez burz w Polsce. Warto podkreślić ten fakt, bo w czasie tegorocznego lipca nie zdarza się to często.

Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 16:00, 23 lipca 2021

Pogoda, temperatura w Polsce, 23 lipca 2021

Temperatura maksymalna nadal pozostanie na przyjemnym, umiarkowanym poziomie. Spodziewamy się przeważnie, od 22, do 25 st. C. Chłodniej, będzie tylko miejscami w rejonach podgórskich.

Prognozowana anomalia temperatury w Polsce i Europie, 23 lipca 2021

Pogoda 23 lipca 2021, prognozowana anomalia temperatury w Polsce i Europie

Wiatr słaby, na południu zmienny, na pozostałym obszarze z kierunków zachodnich. Ciśnienie będzie wolno spadać, w południe w Łodzi wyniesie 1017 hPa.

DobraPogoda24.pl

Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!
Wyślij komentarz