| |
Zagrożenie!
Pogoda na 22 listopada 2021. Przelotny deszcz na północy i południu Polski. W górach śnieg. W nocy mróz

Pogoda na 22 listopada 2021. Przelotny deszcz na północy i południu Polski. W górach śnieg. W nocy mróz

Pogoda w poniedziałek 22 listopada 2021, będzie dziś początkiem wkraczania ochłodzenia do Polski. Chłodny dzień zapowiada się szczególnie na Podlasiu, ponadto miejscami przelotnie popada deszcz, głównie na północy i południu, dodatkowo w górach spadnie miejscami śnieg. W nocy chwyci mróz, zwłaszcza na zachodzie, południowym zachodzie i północnym wschodzie kraju. Zapraszamy na codzienną szczegółową prognozę pogody.

Prognoza zasięgu i sumy opadów w Polsce, poniedziałek 22 listopada

Pogoda na poniedziałek 22 listopada 2021. Ochłodzenie wkroczy do Polski, przelotny deszcz na północy i południu, w górach śnieg. Mróz w nocy

Pogoda na dziś, poniedziałek 22 listopada 2021

W poniedziałek Polska będzie się znajdować w obszarze pomiędzy odsuwającym się frontem chłodnym na południu kraju, a skrajem wyżu Walpurga znad rejonu Wysp Brytyjskich. Do kraju zacznie napływać coraz chłodniejsze powietrze pochodzenia arktycznego. Z tego powodu już najbliższej nocy 22/23.11 temperatura będzie ujemna i pojawi się przymrozek.

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 22 listopada 2021. Przelotny deszcz na północy i południu Polski, śnieg w górach, mróz w nocy

W poniedziałek przelotny deszcz na północy i południu Polski. W górach śnieg

Z upływem dnia na Podkarpaciu, w Małopolsce, na południu Śląska i Dolnego Śląska oraz na Opolszczyźnie, do wieczora będzie dominować zachmurzenie duże i całkowite, miejscami dodatkowo przelotnie popada deszcz, a w rejonach podgórskich oraz w górach również deszcz ze śniegiem i śnieg szczególnie w Tatrach i Sudetach.

Prognozowany zasięg opadów w Polsce, do godziny 13:00, 22 listopada 2021

Pogoda 22 listopada 2021. Prognoza opadów deszczu i śniegu w Polsce

Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie będzie duże, miejscami z większymi przejaśnieniami do umiarkowanego, ponadto miejscami przelotnie popada deszcz i lokalnie deszcz ze śniegiem, głównie na wybrzeżu, lokalnie w głębi woj. pomorskiego, warmińsko mazurskiego i podlaskiego.

Prognozowany zasięg opadów w Polsce, do godziny 17:00, 22 listopada 2021

Pogoda 22 listopada 2021, gdzie popada deszcz i spadnie śnieg w Polsce

Coraz niższa temperatura w Polsce. W nocy mróz

Do Polski zacznie dziś napływać chłodniejsze powietrze, które stopniowo zacznie się rozprzestrzeniać na południe. Spodziewamy się maksymalnie, od 1-2 st. C. na Suwalszczyźnie, do 3-7 st. C. na pozostałym obszarze kraju.

Prognozowana maksymalna temperatura w Polsce, 22 listopada 2021

Pogoda 22 listopada 2021. Prognozowana temperatura w Polsce, w nocy mróz

Uspokojenie atmosfery, ciśnienie rośnie

Wiatr będzie dziś słaby i umiarkowany, jedynie pod wieczór w górach chwilami silniejszy, z kierunków północnych. Ciśnienie rośnie, w południe w Warszawie wyniesie 1017 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!