| |
Zagrożenie!
Pogoda na 2 listopada 2021. Załamanie pogody w Polsce. Deszcz spadnie niemal w całym kraju

Pogoda na 2 listopada 2021. Załamanie pogody w Polsce. Deszcz spadnie niemal w całym kraju

Pogoda we wtorek 2 listopada 2021 przyniesie długo oczekiwane opady deszczu na przeważającym obszarze Polski. Słoneczny wyż ze wschodu się odsunie, a w jego miejsce wkroczy strefa frontu atmosferycznego stopniowo przesuwająca się na wschód kraju. To będzie załamanie pogody odczuwalne w niemal całym kraju. W pierwszej połowie dnia, będzie padać zwłaszcza w zachodniej lub południowo zachodniej połowie Polski. Zapraszamy na codzienną prognozę pogody.

Prognozowana suma i zasięg opadów w Polsce, wtorek 2 listopada

Pogoda na wtorek 2 listopada 2021. Słoneczny wyż ustąpi, wkroczy front atmosferyczny z opadami deszczu

Pogoda na dziś, wtorek 2 listopada 2021

We wtorek Polska będzie w zasięgu ciepłego frontu atmosferycznego rozciągającego się z północy na południe. Front w ciągu dnia z opadami deszczu, będzie się stopniowo przesuwać na wschód Polski.

Prognozowany układ baryczny w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 2 listopada 2021. Front atmosferyczny z opadami deszczu wkroczy do Polski. Słoneczny wyż ustąpi

We wtorek spadnie deszcz niemal w całej Polsce

We wtorek na przeważającym obszarze Polski zachmurzenie będzie duże, jedynie początkowo na północnym wschodzie, od Warmii i Mazur przez wschodnie Mazowsze po częściowo Lubelszczyznę i Podlasie, będzie jeszcze dość pogodnie z umiarkowanym i niewielkim zachmurzeniem, ale i tutaj do końca dnia zachmurzenie wzrośnie, a miejscami dotrą opady deszczu. Na pozostałym obszarze kraju, będą występować opady deszczu przemieszczające się wolno z zachodu i południa do centrum, okresami o natężeniu umiarkowanym.

Prognoza zasięgu opadów deszczu w Polsce, do godziny 12:00, 2 listopada 2021

Pogoda 2 listopada 2021. Prognoza zasięgu opadów deszczu w Polsce

O poranku pada od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską. Wielkopolskę po Dolny i Górny Śląsk, Opolszczyznę, Małopolskę i lokalnie Podkarpacie. Zasięg opadów na bieżąco możemy śledzić na radarze opadów.

Prognoza zasięgu opadów deszczu w Polsce, do godziny 20:00, 2 listopada 2021

Pogoda 2 listopada 2021. Prognoza opadów deszczu w Polsce

Opady deszczu do końca dnia nie dotrą jedynie na północny wschód, głównie do Podlasia. Wysoko w górach, będą możliwe opady śniegu, zwłaszcza w Tatrach.

Niższa temperatura w Polsce

Zapowiadaliśmy, że po Wszystkich Świętych wraz z początkiem listopada czeka nas zmiana pogody i prognoza sprawdziła się co do joty. To będzie zdecydowanie chłodniejszy dzień w porównaniu do ciepłego zakończenia października. Spodziewamy się maksymalnie, od 8-10 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 11-14 st. C. miejscami na wschodzie. 

Prognozowana temperatura w Polsce, 2 listopada 2021

Pogoda 2 listopada 2021. Prognoza temperatury w Polsce

Wiatr chwilami silniejszy w górach. Ciśnienie wieczorem wzrośnie

Wiatr na wschodzie słaby i umiarkowany, miejscami na północnym wschodzie okresami silniejszy, południowo wschodni. Na pozostałym obszarze słaby, zmienny przechodzący w zachodni. Wysoko w Tatrach porywy wiatru do 65 km/h, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Ciśnienie wieczorem zacznie rosnąć, w południe w Toruniu wyniesie 1002 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!