| |
Zagrożenie!
Pogoda na dziś 16 czerwca. Pogodnie i ciepło na północy i zachodzie Polski. Na południowym wschodzie wrócą miejscami burze

Pogoda na dziś 16 czerwca. Pogodnie i ciepło na północy i zachodzie Polski. Na południowym wschodzie wrócą miejscami burze

Pogodę w Polsce nadal kształtuje obszar obniżonego ciśnienia, w którym od wschodu zacznie się zaznaczać strefa ciepłego frontu atmosferycznego. Za nim zacznie napływać coraz cieplejsza, wilgotniejsza i niestabilna masa powietrza. Pogoda na dziś 16 czerwca 2020 dla Polski przewiduje na wschodzie, miejscami w centrum i na południowym wschodzie przewagą zachmurzenia dużego, gdzieniegdzie z większymi przejaśnieniami do umiarkowanego lub w ciągu dnia z lokalnymi rozpogodzeniami. Na pozostałym obszarze kraju, zwłaszcza na północy i zachodzie, będzie przeważnie pogodnie i ciepło z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem.

Pogoda na dziś 16 czerwca 2020. Zachmurzenie nad Polską o godzinie 06:55

Pogoda na dziś 16 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski miejscami wracają burze

We wtorek 16.06 w ciągu dnia, miejscami od południowego Podlasia przez Lubelszczyznę, wschodnie i południowe Mazowsze, Ziemie Świętokrzyską, Podkarpacie, po Małopolskę i Górny Śląsk popada słaby deszcz, a po południu lub wieczorem miejscami na Podkarpaciu oraz na Lubelszczyźnie, szczególnie na wschodzie tych regionów pojawią się miejscami burze.

Prognozowane burze w Polsce, 16/17 czerwca 2020

Pogoda 16-17 czerwca 2020 prognozowane burze w Polsce mapa burzowa gdzie jest burza

Pogoda na dziś 16 czerwca 2020. Mapa synoptyczna, prognozowany układ baryczny o godzinie 14:00

Pogoda 16 czerwca 2020 prognoza pogody dla Polski mapa burzowa czy będą burze

Na termometrach zanotujemy, od 13-19 st. C. w strefie zalegania największego zachmurzenia i opadów, od Małopolski po Górny Śląsk i Ziemie Świętokrzyską, 19-23 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 24-26, lokalnie 27 st. C., od północnego Mazowsza po Pomorze Zachodnie i Ziemie Lubuską oraz południowo wschodnią Lubelszczyznę i północno wschodnie Podkarpacie. Wiatr słaby i umiarkowany, na południowym wschodzie w rejonie burz silniejszy.

Pogoda 16 czerwca 2020, prognozowana temperatura do godziny 18:00

Pogoda 16 czerwca 2020 prognozowana temperatura i burze w Polsce

Pogoda na noc 16/17 czerwca 2020

W nocy na wschodzie i południu, od południowego Podlasia przez Lubelszczyznę, Podkarpacie, Małopolskę, Górny Śląsk, Ziemie Świętokrzyską, po Opolszczyznę, miejscami Dolny Śląsk i południowe Mazowsze będzie przeważać zachmurzenie duże i umiarkowanego. Miejscami na Podkarpaciu, Lubelszczyźnie w Małopolsce oraz na Ziemi Świętokrzyskiej i lokalnie Podlasiu, będą możliwe opady deszczu i słabnące burze. Na pozostałym obszarze kraju pogoda stabilna z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura minimalna, od 10-12 st. C. miejscami w woj. pomorskim, warmińsko-mazurskim i zachodniopomorskim, do 12-17 st. C. na pozostałym obszarze Polski.

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!