| |
Zagrożenie!
Pogoda na 13 listopada 2021. Miejscami słaby deszcz i mżawka, początkowo mglisto

Pogoda na 13 listopada 2021. Miejscami słaby deszcz i mżawka, początkowo mglisto

Pogoda w sobotę 13 listopada 2021 nie przyniesie dziś radykalnej zmiany. Na ogół będzie przeważać zachmurzenie duże, gdzieniegdzie z większymi przejaśnieniami. Początkowo miejscami może być mglisto, ponadto, zwłaszcza na zachodzie, w centrum i na północy lokalnie pojawią się słabe opady mżawki lub przelotnego deszczu. Najpogodniej będzie na południowym wschodzie, szczególnie na Podkarpaciu oraz w rejonach podgórskich Karpat. Zapraszamy na prognozę pogody.

Zachmurzenie nad Polską o godzinie 08:00

Pogoda na sobotę 13 listopada 2021. Przeważnie zachmurzenie duże, początkowo miejscami mglisto. Lokalnie przelotny deszcz i mżawka

Pogoda na dziś, sobota 13 listopada 2021

Polska znajduje się w obszarze pomiędzy wyżem znad wschodniej Europy i polem obniżonego ciśnienia znad Niemiec. Do kraju napływa powietrze polarnomorskie.

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 13 listopada 2021. Prognoza pogody dla Polski, miejscami przelotny deszcz i mżawka

W sobotę miejscami przelotny deszcz i mżawka

Z upływem dnia na ogół zachmurzenie będzie duże, gdzieniegdzie z większymi przejaśnieniami. Miejscami, głównie na zachodzie, w centrum i na północy pojawi się słaby przelotny deszcz lub mżawka. Najwięcej przejaśnień i rozpogodzeń spodziewamy się na południowym wschodzie, zwłaszcza na Podkarpaciu oraz na południu w rejonie podgórskim Karpat.

Prognozowane zachmurzenie i zasięg lokalnych słabych opadów deszczu w Polsce, godzina 13:00, 13 listopada 2021

Pogoda 13 listopada 2021. Prognoza zachmurzenia i opadów w Polsce

Początkowo miejscami mogą zalegać zamglenia lub mgły. 

Prognozowana suma opadów w Polsce, 13 listopada 2021

Pogoda 13 listopada 2021. Prognoza sumy opadów w Polsce

Najwyższa temperatura na Podkarpaciu

Spodziewamy się dziś maksymalnie, od 6-10 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do około 11-13 st. C. na południowym wschodzie, zwłaszcza na Podkarpaciu. Lokalnie w rejonie zalegania mgły będzie chłodniej, do około 5 st. C.

Prognozowana temperatura w Polsce, 13 listopada 2021

Pogoda 13 listopada 2021. Temperatura w Polsce

Wiatr będzie na ogół słaby i umiarkowany, miejscami na wschodzie i północnym wschodzie okresami silniejszy, południowy i południowo wschodni. W Karpatach porywy wiatru do 70 km/h. Ciśnienie wieczorem zacznie rosnąć, w południe w Krakowie wyniesie 1017 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!