| |
Zagrożenie!
Pogoda. Sobota 12 września 2020. Wyż Kevin zapewni sporo Słońca i przyjemną temperaturę w Polsce

Pogoda. Sobota 12 września 2020. Wyż Kevin zapewni sporo Słońca i przyjemną temperaturę w Polsce

Na takie dni warto czekać, zwłaszcza jeśli przypada w tym czasie weekend. Pogoda na sobotę 12 września 2020 dla Polski zapowiada sporo pogodnego nieba, chwil ze Słońcem i przyjemną temperaturę, szczególnie na południu kraju. Pogodę w Polsce będzie kształtował wyż Kevin z centrum w sobotę nad pograniczem Rosji i Ukrainy. Do kraju z południa i południowego zachodu będzie napływać ciepła masa powietrza, aczkolwiek noc i poranek będą rześkie.

Prognozowany układ baryczny w Polsce i Europie o godzinie 14:00

Pogoda sobota 12 września 2020, prognoza pogody dla Polski

W sobotę w całej Polsce spodziewamy się słonecznej pogody z niewielkim zachmurzeniem, miejscami, zwłaszcza w rejonach podgórskich okresowo rosnącym do umiarkowanego, aczkolwiek początkowo lokalnie niewykluczone mgły lub zamglenia. Gdzieniegdzie w centrum, na północy i wschodzie przez znaczną część dnia będzie niemal bezchmurnie. Temperatura maksymalna, od 20-23 st. C. w woj. północnych oraz w rejonie Podhala, 23-25 st. C. na przeważającym obszarze kraju, do 26, lok. 27 st. C. na południu i południowym zachodzie (najwyższa na Dolnym Śląsku).

Pogoda sobota 12 września 2020. Prognozowana temperatura w Polsce o godzinie 14:00

Pogoda sobota 12 września 2020, prognoza pogody temperatura w Polsce

Wiatr słaby i umiarkowany, nad morzem w ciągu dnia chwilami silniejszy z południowego zachodu. Ciśnienie wieczorem zacznie rosnąć.

Pogoda 12 września 2020, prognozowana anomalia temperatury w Polsce i Europie o godzinie 14:00

Pogoda 12 września 2020, prognoza pogody, anomalia temperatury w Polsce i Europie

DobraPogoda24


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!