| |
Zagrożenie!
Pogoda na 11 listopada 2021. Pogodny Dzień Niepodległości Polski. Lokalny przelotny deszcz na północy

Pogoda na 11 listopada 2021. Pogodny Dzień Niepodległości Polski. Lokalny przelotny deszcz na północy

Pogoda w czwartek 11 listopada 2021 w Święto Niepodległości w Polsce, przyniesie dziś przeważnie sporo chwil ze słońcem na przeważającym obszarze kraju. Wyjątkiem miejscami będą północne dzielnice, gdzie może się pojawić słaby przelotny deszcz, mżawka i wzrost zachmurzenia. Zapraszamy na prognozę pogody.

Prognozowany zasięg lokalnych przelotnych opadów deszczu w Polsce, do godziny 11:00

Pogoda na czwartek 11 listopada 2021. Pogodny dzień Dnia Niepodległości w Polsce. Przelotny deszcz i wzrost zachmurzenia tylko miejscami na północy

Pogoda na dziś, czwartek 11 listopada 2021

Polska pozostaje w zasięgu obszaru podwyższonego ciśnienia związanego z wyżem Sylvi znad pogranicza Niemiec i Francji, jedynie na północy zaznaczy się mało aktywny chłodny front atmosferyczny, będący częścią wpływu niżu Stephena znad Morza Barentsa. Do kraju napływa łagodna masa powietrza polarnomorskiego.

Prognoza układu barycznego w Polsce i Europie o godzinie 13:00

Pogoda 11 listopada 2021. Przeważnie pogodny dzień, lokalny przelotny deszcz na północy

W czwartek przeważnie pogodnie. Przelotny deszcz tylko na północy

W ciągu dnia będzie przeważnie słonecznie z niewielkim i umiarkowanym zachmurzeniem. Wyjątkiem będą miejscami dzielnice północne, gdzie bliskość frontu atmosferycznego spowoduje wzrost zachmurzenia, ponadto miejscami pojawią się słabe przelotne opady deszczu lub mżawki, zwłaszcza na wybrzeżu w województwie pomorskim.

Prognoza sumy opadów w Polsce, 11 listopada 2021

Pogoda 11 listopada 2021. Prognoza sumy opadów w Polsce

Początkowo o poranku mogą występować szybko zanikające mgły.

Najcieplej na południowym wschodzie

To będzie dzień z umiarkowaną temperaturą w Polsce. Spodziewamy się maksymalnie, od 7 st. C. na Podlasiu oraz w woj. warmińsko mazurskim, 8-9 st. C. na pozostałym obszarze północnej połowy kraju, do 10-14 st. C. na południu. Najcieplej będzie na Podkarpaciu oraz w Małopolsce.

Prognozowana temperatura w Polsce, 11 listopada 2021

Pogoda 11 listopada 2021. Prognozowana temperatura w Polsce

Silny wiatr w górach. Ciśnienie stabilne

Wiatr będzie przeważnie słaby i umiarkowany, w rejonach podgórskich i nad morzem chwilami silniejszy, południowo zachodni i zachodni. Wysoko w górach porywy wiatru do 60-85 km/h, zwłaszcza Bieszczadach. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Katowicach wyniesie 1023 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!