| |
Zagrożenie!
Pogoda na 1 listopada 2021. Front atmosferyczny wkroczy na zachód Polski. Na wschodzie pogodnie

Pogoda na 1 listopada 2021. Front atmosferyczny wkroczy na zachód Polski. Na wschodzie pogodnie

Pogoda w poniedziałek 1 listopada 2021 w dniu Wszystkich Świętych utrzyma stabilną sytuację atmosferyczną na przeważającym obszarze Polski. Wyjątkiem będą dzielnice zachodnie, od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską po Dolny Śląsk, gdzie wkroczy po południu front atmosferyczny i pojawią się opady deszczu. Zapraszamy na szczegółową codzienną prognozę pogody.

Prognoza zasięgu opadów w Polsce, do godziny 22:00

Pogoda na poniedziałek 1 listopada 2021. Front atmosferyczny na zachodzie Polski. Na wschodzie pogodnie

Pogoda na dziś, poniedziałek 1 listopada 2021

W poniedziałek Polska będzie w zasięgu pogłębiającego się obszaru niżowego znad zachodniej Europy. Wyż zapewniający słoneczną jesienną pogodę słabnie i odsuwa się na wschód Europy. Do Polski po południu wkroczy chłodny front atmosferyczny związany z niżem Nael znad Morza Północnego.

Prognoza układu barycznego w Europie o godzinie 13:00

Pogoda 1 listopada 2021. Prognoza pogody na Wszystkich Świętych

W poniedziałek pogodnie. Deszcz tylko na zachodzie Polski

W poniedziałek na przeważającym obszarze Polski będzie pogodnie. Spodziewamy się słonecznej pogody z niewielkim zachmurzeniem lub niemal bezchmurnie. Wyjątkiem będą dzielnice zachodnie, gdzie po południu wkroczy strefa frontowa z opadami deszczu do wieczora obejmująca obszar od Pomorza Zachodniego przez Ziemie Lubuską, zachodnie dzielnice Wielkopolski po Dolny Śląsk.

Prognoza zasięgu opadów w Polsce, do godziny 15:00, 1 listopada 2021

Pogoda 1 listopada 2021. Prognoza zasięgu opadów w Polsce

Temperatura w Polsce nadal powyżej normy

Groby bliskich ponownie, będzie odwiedzać zgodnie z naszą prognozą pogody w towarzystwie dość wysokich temperatur. Spodziewamy się maksymalnie, od 12 st. C. na północnym wschodzie do 17 st. C. na zachodzie oraz w centrum.

Prognoza temperatury w Polsce, 1 listopada 2021

Pogoda 1 listopada 2021. Prognoza temperatury w Polsce

Silny wiatr w rejonach podgórskich. Ciśnienie bez większych zmian

Wiatr przeważnie, będzie słaby i umiarkowany, okresami porywisty, z kierunków południowych. Silniej powieje w rejonach podgórskich Bieszczad do 60 km/h, a także Kotlinie Kłodzkiej przed południem do około 70 km/h. Ciśnienie bez większych zmian, w południe w Opolu wyniesie 1005 hPa.

DobraPogoda24.pl


Komentarze
Brak komentarzy... bądź pierwszy!